Nowon-gu در جشن سال نو “یک روز هیجان انگیز با بازارهای سنتی” را تبلیغ می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Nowon-gu ، سئول ، اعلام کرد که در حال ترویج “یک روز هیجان” برای یک سفر سنتی در بازار برای جشن سال نو قمری است.

هدف از این کار بهبود فروش در بازارهای سنتی است که از اثرات کرونا 19 رنج می برند و تسکین ذهن خسته از طریق ارائه لذت به مشتریانی که از بازارهای سنتی از طریق رویدادهای مختلف بازدید می کنند.

رویداد “روز آرامش بخشی به بازار سنتی” در بازارهای Gongneungdong Dokkaebi (Gongneung 1-dong) و Sanggye Jungang Market (Sanggye 5-dong) ، بازارهای سنتی نماینده در سالن برگزار می شود.

این رویداد از چهارم تا ششم بازار Gongneung-dong Dokkaebi (53 Dongil-ro 180 gil) و از 8th تا دهم Sanggye Jungang Market (20 ، Sangye-ro 27 gil) برگزار می شود.

اول از همه ، رویداد اصلی “دارویی است که گاو سفید شاد می دهد یک تکه شانس است.” در شب سال نو میلادی ، طلسم گاو سفید که گفته می شود دارای انرژی الهی است ، به برکت دیدار مشتری ها ، داروهای کوچک توزیع می کند و با آنها عکس می گیرد.

در زیر رویداد تصادفی تازه متولد شده با شانس است. این رویدادی است که در آن کیف های هدیه شاد از مناطق رویداد هر بازار انتخاب می شوند. Gongneung-dong Dokkaebi Market گواهینامه های هدیه onnuri و مجموعه هدایای تعطیلات را قرار داد و Market Sanggye Jungang جاروبرقی ها و کوپن های بازار را در موارد خوش شانس قرار داد.

همچنین یک رویداد برای فعال کردن بازار سنتی ، Zero Pay برگزار خواهد شد. همراه با راهنمای ثبت نام و استفاده از Zero Pay ، از طریق یک رویداد به پرداخت کننده Zero Pay یک جایزه تعلق می گیرد.

در هر بازار رویدادهای بی نظیری نیز وجود دارد. بازار Gongneung-dong Dokkaebi مهرهای جوت به اندازه بروشور تولید می کند و در صورت رضایت عناصر بازی ، القایی ، قابلمه ها و قابلمه ها ارائه می شود. اگر یک رسید 30،000 وون یا بیشتر بیاورید ، می توانید در کوپن و ماسک در یک بازار قرعه کشی خوش شانس شرکت کنید.

بازارهای سنتی با مجسمه های سنتی مانند فانوس های cheongsa تزئین شده و فضای تعطیلات سال نو را ایجاد می کنند.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، این شهر ضد عفونی کننده دست در همه مکان ها ، مغازه ها و محل های برگزاری مراسم ، چک کردن ماسک ، آزمایش تب و نوشتن کتاب مهمان است.

O Sing-Rock ، مدیر منطقه ، گفت: “با کرونا 19 ، صاحبان مشاغل کوچک در بازارهای سنتی بیشتر از هر زمان دیگری مشکلات را تجربه می کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.