Nowon-gu یک مقاله سفید در مورد روند مراقبت همه روزه برای طبقات پایین ارائه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Nowon-gu ، سئول ، که در راه اندازی “سیستم مراقبت روزانه” پیشرو و مثال زدنی است ، وظیفه ملی دولت فعلی ، مانند مرکز I-Hugh ، مرکز مراقبت از کلاس های 1 تا 3 ابتدایی خانواده های با درآمد دو ، می خواهد برای به دست آوردن پیشرفت و دستاوردهای خود با سایر دولت های محلی مقاله سفید تولید کرد.

مقاله سفید مراقبت از Nowon-hyung که با شعار “مانند نون مراقب باشید!” ایجاد شده است ، به چهار بند Gi ، Seung ، Jeon و Gyeol تقسیم شده است و بین هر پاراگراف روند ایجاد یک سیستم مراقبت در قالب افسانه ای سازمان یافته است. با هشت موضوع. اضافه.

حکایت ها و لحظات ‘Ki’ که منجر به آغاز مراقبت از Wonhyung Noh شد

The’gi ‘، که آغاز مراقبت های No Won-hyung است ، شامل لحظات ، فرایندها و حکایاتی است که منجر به آغاز مراقبت های Nowon-hyeong می شود. سیستم حمایتی مانند مهد کودک ، مرکز I-Hue ، مرکز محلی کودکان و کلاسهای بعد از مدرسه را توضیح می دهد و محتوای اصلی گروه برنامه مراقبت روزانه را که مرکز مراکز مراقبت مانند مرکز I-Hue و سیستم همکاری های ارگانیک را مدیریت می کند ، معرفی می کند. هر تاسیس در اینجا چند نکته وجود دارد که سایر مقامات محلی می توانند به آنها اشاره کنند.

سونگ – با توضیح پیشرفت کامل ، نیاز به ایجاد یک اکوسیستم برای مراقبت های روزانه

“سئونگ” ، که فرایند کامل را توضیح می دهد ، شامل نیاز به انتخاب مکانی است که شرایط موقعیت مراکز مراقبت را توضیح دهد ، برای سازماندهی فضاها برای عملکرد کارآمد امکانات و ایجاد یک اکوسیستم برای مراقبت های روزانه ، که آخرین جهت مراقبت از تایپ کن با جزئیات بیشتر ، توزیع منطقه ای مرکز I-Hugh ، اولین شروع مراقبت از دانش آموزان دبستانی ، اولین مورد در کشور “مراقبت از کودکان بیمار” و جزئیات عملکرد امکانات و تاریخچه کارگران ، مانند “مراقبت از جدول ”که از طرف والدین مشغول غذا تهیه می کند. من آن را پوشیدم

“قبل” – دستاوردهای مرکز IHue ، تاکنون یک مرکز مراقبت های اساسی ، به تعداد

در بخش “قبل” ، که دستاوردهای تاکنون را توضیح می دهد ، دستاوردهای مرکز IHugh ، که دسترسی به مدارس ، خانه ها و امکانات را در طی 10 دقیقه پیاده روی امکان پذیر می کند ، در شکل نشان داده شده است. همچنین حاوی داستانهایی از کاربران ، کودکان و والدین است ، بنابراین می توانید ببینید که چگونه آنها احساسات درونی خود را در سیاست منعکس کرده اند. همچنین جزئیات دستاوردهای خارجی مراقبت از رو وون هنگ ، مانند پرونده رئیس جمهور مون جائه این ، که در فوریه 2019 به این کشور سفر کرده است ، درج شده است.

جهت آینده مراقبت های گیول نوه وون هیونگ

آخرین “چسب” نتیجه مقاله سفید است و با دستورالعمل مراقبت در آینده No Won-hyung ، برنامه های گسترش آینده این مرکز ، یک نامه تشکر از مراقبان ، شکل ظاهری هر مرکز و ظاهر کودکان به پایان می رسد.

پس از انتخابات مدنی هفتم ، سیستم مراقبت Nowon کاملاً عملیاتی است

مراقبت از کودک Nowon-gu با ایجاد مرکز I-Hugh آغاز می شود ، این مرکز مراقبت از کودکان در کلاس های پایین خانواده های با درآمد دو برابر است تا زمانی که والدین آنها کار را ترک کنند.

مکان های زیادی وجود دارد که کودکان قبل از ورود به دبستان در مهد کودک ها و مهد کودک ها رها می شوند ، اما موارد زیادی وجود دارد که زنان شغل خود را ترک می کنند زیرا در هنگام ورود به مدرسه جایی برای ترک آنها ندارند. این به این دلیل است که ایجاد یک سیستم مراقبت از کودکان ایمن و مطمئن در غلبه بر نرخ پایین زاد و ولد اهمیت دارد.

با آغاز به کار اولین مرکز I-Hugh در اکتبر 2018 ، Nowon-Hyung Care برای اولین بار در کره تبدیل به یک مرکز مراقبت از کودک در حال حاضر ، یک منطقه مراقبت ویژه شامل بازی ، آرامش و سلامت دانش آموزان دبستان در یک فضا. دنبال کرد این شهر در حال حاضر مجموعاً 51 مراقبت تمام وقت شامل 24 مرکز i-hue ، مراکز محلی کودکان و کلاسهای بعد از مدرسه را مدیریت می کند.

کاغذ سفید تولید شده به کاخ آبی ، وزارتخانه های مرکزی مانند وزارت آموزش ، وزارت بهداشت ، درمان و رفاه اجتماعی و وزارت برابری جنسیتی و همچنین دولت های محلی در سراسر کشور ارسال می شود و در 51 کودکستان در ساختمان.

علاوه بر این ، سه فیلم شامل یک فیلم خلاصه از بروشور گزارش عملکرد ، تصاویر متحرک برای مراقبت از کودکان بیمار و هنر ماسه برای مراقبت از میز ، توسط Welcom TV در YouTube بارگذاری شد تا همه بتوانند آنها را تماشا کنند.

شهردار بخش اوه سونگ-راک گفت: “ما در حال ساخت یک سیستم پشتیبانی مراقبت از کودک هستیم که در آن کودکان خوب بازی کنند ، خوب غذا بخورند و استراحت کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *