Okcheon-gun ، رودخانه گوم کشف نشده به عنوان یک چشم انداز … کوه شانه Okcheon

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] طبیعت رودخانه گوم ، که مانند یک چشم انداز گسترده گسترش می یابد ، توجه عمومی را به خود جلب می کند. اگر از کوه شانه (441 متر) پشت شهربازی Geumgang (Joryeong-ri، Dong-myeon) که به 7 مکان از 9 مکان زیبا Okcheon تعلق دارد ، صعود کنید ، می توانید از شگفتی های ساقه چرخان Geumgang کاملا لذت ببرید.

آبراه Geumgang که از Tteumsambong ، Jangsu-gun ، Jeollabuk-do شروع می شود ، با ورود به Okcheon 180 درجه می گذرد ، از راه آهن Gyeongbu و بزرگراه عبور می کند و رو به Mt. سپس رودخانه که از جلوی شهربازی گومگان جاری بود ، دوباره خم می شود و به سمت قله Dunjubong در Okcheon 1st View حرکت می کند.

قله رامو بهترین قله ای است که از آن می توانید منظره کشف نشده رودخانه گوم را مشاهده کنید. این بدان دلیل است که می توانید رودخانه Geum را با آرامش مشاهده کنید ، مهم نیست که سر خود را به هر جهتی که قرار دارید ، شرق ، غرب ، شمال یا جنوب نشان دهید. می توانید جانگ یونگسان و سودیزان را در جنوب غربی آن سوی رودخانه و سونگنیسان را در فاصله شمال شرقی ببینید.

مسیر کوه کوه شانه از پارکینگ مجموعه فرهنگی Okcheon Otju واقع در Joryeong-ri ، Dong-myeon آغاز می شود. مسیر به دو قسمت تقسیم می شود که دره ای بین آنها قرار دارد. سمت چپ مسیر اصلی است که از طریق دره Slow و عرشه رصد Geumgang بالا می رود ، و سمت راست کمی پیاده روی در امتداد Imdo تا دامنه تپه است.

ما جهت رصدخانه را توصیه می کنیم ، جایی که می توانید هنگام کاوش در رودخانه گوم کوهنوردی کنید. در چندین مکان جاده های شیب داری وجود دارد ، اما Okcheon-gun دارای پله های چوبی و تجهیزات ایمنی است ، بنابراین می توانید بدون وزن زیاد صعود کنید. اگر از این مسیر بالا بروید می توانید برج های سنگی را هم ببینید که کوه نوردان یکی یکی انباشته شده اند.

وقتی به بالای قله می رسید ، یک غرفه وجود دارد که Shokkaejeong نام دارد. یک جاده مسطح حدود 70 متر تا غرفه وجود دارد ، بنابراین می توانید رودخانه Geum را که از یک طرف به آن طرف دیگر جریان دارد و کوه ها را از طریق آن مشاهده کنید. طلوع خورشید در غروب خورشید و غروب خورشید در غروب خورشید که از اینجا دیده می شود نیز چشمگیر است.

اوکچئون به خاطر دریای ابر و طلوع خورشید که از Unmudae در معبد لاوا دیده می شود ، مشهور است ، اما از آنجا که می توانید دریای ابر را از همه جهات پخش کنید ، از جذابیت بیشتری برخوردار است. کوه شانه این روزها در بین کسانی که به دنبال مقصد سفر در فضای باز هستند محبوب است. در حدود یک ساعت و نیم می توانید به قله صعود کنید و در همه جا می توانید از عرشه های مشاهده از طبیعت زیبا لذت ببرید.

مزیت دیگر این است که منطقه خدمات گومگانگ در بزرگراه Gyeongbu در نزدیکی است. در این منطقه تفریحی عوارضی وجود دارد ، بنابراین می توانید مستقیماً به Okchon بروید و از عوارض تا پارکینگ ورودی کوه شانه حدود 1 کیلومتر است.

بوم سو ، ساکن اوخون ، گفت: “از آنجا که تنه های بیشمار رودخانه گومگانگ و دامنه کوه به خوبی هماهنگ شده اند ، مکانی که فردی که یک بار صعود کرده است نمی تواند کمک کند اما دوباره پیدا کند پرتو شانه است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *