Okcheon-gun ، یک انجمن ساکنان در حال بازدید ، جلسه ای را برای جلسات توجیهی محلی برگزار کرد

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Okcheon-gun برای بهبود درک درستی از مصوبه شورا ، جلسه بازدید از هر شهر و روستا را تا 19 فوریه برگزار می کند.

با شروع Gunseo-myeon در 21 ژانویه ، جلسات توجیهی برای بازدید ساکنان از روسای شهرها و روستاها مانند Iwon-myeon و Dong-myeon در حال انجام است.

جلسات توجیهی ساکنان با استفاده از راهنماهایی که خلاصه ای از لایحه اولیه را با تمرکز بر محتوای اصلی تشکیل می دهند ، حدود 10 دقیقه برگزار می شود و این داده ها برای شورای ساکنان ، از جمله شورای طرح ارتقا promotion ساکنان Okcheon-gun در سال 2021 ضروری است. ، محتوای پیش نویس دستورالعمل و اطلاعات مربوط به دوره اعلامیه و اطلاعات تماس شامل اطلاعات است.

ساکن الف (55) ، که در جلسه توجیهی شرکت کرد ، گفت: “خوب بود که مطالب اصلی را به روشی قابل فهم از طریق داده های خلاصه توضیح داد.”

لی گوانگ سئوپ ، رئیس دفتر رفاه اداری ، گفت: “از سال گذشته ، ارتش توانایی های خود را بر روابط عمومی و جلسات توجیهی متمرکز کرده است تا با ارائه اطلاعات دقیق و غنی سازی بیشتر استخر ، علاقه ساکنان را به انجمن های ساکنان افزایش دهد. از کار ، که نشان دهنده انجمن ساکنان است. “در روند بعدی ، ما سعی خواهیم کرد فرایندی را برای شنیدن و برقراری ارتباط با ساکنان ایجاد کنیم تا انجمن ساکنان Okcheon-hyung بتواند با موفقیت ایجاد شود.”

لایحه تظاهرات ، نصب و راه اندازی شورای ساکنان Okchong-gun در 20 ژانویه اعلام شد و نظرات ساکنان به مدت 30 روز تا 19 فوریه جمع آوری می شود.

از طرف دیگر ، جلسه اطلاع رسانی ساکنان شهرستان به پیش بینی می شود تا 19 فوریه ، آخرین مهلت اعلامیه قانونگذاری ، در هر نشست eup / myeon برگزار شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.