Okcheon-gun به عنوان مدیر افتخاری مرکز آموزش جوانان منصوب شده است

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] در تاریخ 28 ، Okchon-gun ایم بوک هوان ، 60 ساله را به عنوان مدیر افتخاری مرکز جوانان منصوب کرد.

دوره مسئولیت مدیر افتخاری جدید از اول فوریه 2021 تا 31 ژانویه 2023 است.

به گفته شهرستان ، مدیر افتخاری تازه منصوب شده ، ایم بخوان ، هنگامی که یک کارمند دولت سابق بود ، مسئولیت تجارت مدرسه جوانان را بر عهده داشت (رئیس تیم تاسیسات ورزشی Okchong-gun) ، و به دانش و تجربه در فعالیت های آموزشی. جوانان

علاوه بر این ، پس از بازنشستگی به عنوان یک کارمند دولت ، گروه داوطلب هنرهای داوطلب Okcheon Dalbongi Pumbaa سازماندهی می شود و فعالیت می کند و استعدادها را به رویدادهای مختلف و نهادهای اجتماعی اهدا می کند.

مدیر افتخاری جدید ، ایم بوک-هوان ، گفت: “من براساس تجربیات خود در برنامه ریزی اجراها ، در احیای مجدد اجراها و برنامه های مختلف برای جوانان محلی کمک خواهم کرد.

یک مقام نظامی گفت: “من امیدوارم که تجربه مدیر افتخاری جدید فرهنگ و هنر به احیای مجدد مدارس جوانان Okcheon-gun کمک شایانی کند و ما امیدواریم که تیم جوانان با تیم جوانان مرکز آموزش در سراسر زندگی ، آنها آرزوها و امیدهای خود را رشد می دهند. او گفت.

در همین حال ، مدیر افتخاری تازه منصوب شده ، ایم بوک-هوان ، به احیای مجدد کار مراکز آموزش جوانان و انجام وظایفی مانند مشاوره جوانان ، ارتباط با سازمان های مرتبط و سازمان های جوانان در بحران و توسعه و مدیریت برنامه های مختلف کمک خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *