Okcheon-gun تفاوت در مراقبت از COVID-19 را با مراقبت های اضطراری از بین می برد

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Okcheon-gun از راه اندازی اولین شعبه مرکز مراقبت Da Together (مدیر مرکز ، Gil Hyeon-ju) ، که به عنوان پایگاه مراقبت از مدرسه پس از مدرسه فعالیت می کند ، خبر داد.

از دوم ، در مرکز مراقبت “همه با هم” ، مدیر مرکز و یک معلم مراقبت برای 10 دانش آموز از مدرسه ابتدایی زیر 12 سال که به کمک فوری نیاز دارند و خدمات را پس از مدرسه ارائه می دهند ، ساکن هستند

ارتش گفت که برای جلوگیری از اختلاف در مراقبت ، خدمات اضطراری را عملی می کند ، اگرچه امکانات اجتماعی به دلیل دستور اداری در مرحله دوم گسترش کرونا 19 و محرومیت اجتماعی در استان چونگ بوک بسته شد.

برای جلوگیری از عفونت کرونر ، با پوشیدن ماسک در مرکز ، بررسی دمای بدن و تهیه ضد عفونی کننده دست ، تکمیل لیست دسترسی و تهویه اتاق در فواصل منظم ، به پیشگیری از تاج توجه شد.

از طرف دیگر ، این مرکز واقع در 102 دونگ ، یانگ سو ، اوکچئون-یوپ ، در اول باز است ، 126 متر مربع مساحت و 25 نفر ظرفیت دارد. مجهز به سینک ظرفشویی.

مرکز مراقبت چندگانه با هم تسهیلاتی است که به عنوان یک مرکز مراقبت از مدرسه بعد از مدرسه متمرکز بر دانش آموزان دبستانی با تفاوت زیادی در خدمات فعالیت می کند و می تواند توسط کودکانی مانند خانواده های با درآمد دو نفره ، خانواده های تک والد ، خانواده های بزرگ کودکان استفاده شود و پایه های پایین تر دبستان.

جی سونگ جی سئونگ ، رئیس اداره رفاه جامعه ، گفت: “به دلیل تغییر در محیط تغذیه ای ، از جمله افزایش خانوارهای با درآمد دو برابر و گسترش کلاس مراقبت ، مراقبت از کودک باید فراتر از مسئولیت والدین باشد. ، و ایالت ، دولت محلی و بخش خصوصی باید مسئولیت را با هم بپذیرند. من تمام تلاش خود را می کنم تا یک تپانچه خوب و شاد Okchon بسازم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.