Okcheon-gun شورای قابل توجهی از ساکنان را تشکیل می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Okcheon-gun از طریق قانونگذاری یک سیستم اداری مشارکتی متناسب با دوران عدم تمرکز خودمختاری ، به “Okcheon بهتری که با مشارکت مردم ساخته شده است” پیش رفته است.

از 20 ژانویه تا 19 فوریه ، شهرستان قوانین را اعلام می کند و نظرات ساکنان را در مورد “لایحه اجرای ، نصب و بهره برداری از شورای ساکنان Okcheong-gun” به مدت 30 روز جمع می کند.

بر اساس ماده 27 “قانون ویژه عدم تمرکز خودمختاری محلی و سیستم اداره محلی” ، این مصوبه برای احیای سطح خودمختاری ، افزایش آگاهی از مشارکت شهروندان و اجرای خودمختاری محلی شخصی متناسب با محلی طراحی شده است. وضعیت.

به عنوان محتوای اصلی این دستورالعمل ، انجمن ساکنان محلی با تجارت محموله به عنوان یک نهاد نمایندگی از ساکنان در شهرستان سرو کار خواهد داشت و برای هماهنگی و توسعه ساکنان کار مستقلی را انجام خواهد داد.

از طرف دیگر ، کمیسیون خودمختاری محلی موجود ، که براساس قانون خودمختاری محلی تأسیس شده بود ، محدود به عملکرد مرکز خودمختاری محلی و نقش مشاوره بود ، با کمیساریا شهردار شهر یا روستا.

اعضای انجمن ساکنان آزمایشی شامل 20 تا 40 عضو و فقط در Okcheon-eup از 25 تا 50 عضو هستند.

شرایط واجد شرایط بودن اعضا ، ساکنان 16 سال به بالا هستند که به عنوان ساکنان شهرها و روستاهای مربوطه ، کارمندان با آدرس شرکت و مدیران و کارمندان مدارس ، م institutionsسسات و سازمان ها در همه سطوح ثبت نام کرده اند.

با این حال ، مدارک عضویت تنها پس از 6 ساعت یا بیشتر از برنامه درسی جامعه خودمختار پایه که توسط شهرستان شناخته شده است ، می توانند بدست آیند.

اعضا از 50٪ یا بیشتر استخدام آزاد و 50٪ از توصیه های سازمانهای حرفه ای تشکیل شده اند و اگر تعداد اعضای قبلی که دوره آموزش مقدماتی را گذرانده اند بیشتر از تعداد کارمندان باشد ، آنها با قرعه کشی انتخاب می شوند.

دوره مسئولیت اعضا دو سال است ، اما ممکن است دوباره منصوب شود ، اما رئیس جمهور یوپ / مئون ممکن است فقط یک بار منصوب شود و اعضا افتخاری باشند ، اما در صورت لزوم ، هزینه ها و کمک هزینه های واقعی ممکن است در بودجه پرداخت شود.

اصولاً یک جلسه منظم برای کار انجمن ساکنان هر ماه یک بار برگزار می شود و در صورت صلاحدید رئیس توسط یک جلسه فوق العاده یا در صورت درخواست بیش از یک سوم از روسای شهرها و روستاها ، جلسه فوق العاده ای برگزار می شود.

کیم جونگ جونگ ، رئیس شهرستان Okchon ، گفت: “2021 اولین سال شورای ساکنان Okchong Gong است و ما با موفقیت در انجام یک پروژه تحول بزرگ در شورای ساکنان ، شرایط را برای حضور ساکنان در اداره نظامی ایجاد خواهیم کرد. “

یک مقام نظامی گفت: “در نتیجه نظرسنجی رضایتمندی که در نوامبر سال گذشته انجام شد ، از بین 555 پاسخ دهنده ، 451 پاسخ دهنده با رضایت یا بالاتر به 451 پاسخ دهنده رسیدند و 3/81 درصد پاسخ دهندگان با نتیجه قابل توجهی از نظرسنجی به نفع انتقال به انجمن ساکنان ما با جمع آوری نظرات مختلف تمام تلاش خود را برای ایجاد انجمن بهتر ساکنان Okceon خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *