Okcheon-gun یک مرکز عمومی برای خدمات غذایی ایجاد می کند … ارائه غذای سالم

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] یک مرکز پذیرایی در Okceon ایجاد خواهد شد که مسئول غذای سالم و ایمن برای دانش آموزان دبستان ، متوسطه و متوسطه است.

Okcheon-gun اعلام کرده است که مرکز خدمات غذای عمومی را در سراسر مرکز توزیع غذا Okcheon (71 ، Gahwa-gil ، Okcheon-eup) ایجاد کرده و سیستم تامین مواد غذایی عمومی را ادغام خواهد کرد.

در تاریخ 27 ماه گذشته ، سرانجام ارتش برای پروژه مرکز حمایت از غذا یکپارچه Chungcheongbuk-do انتخاب شد و قصد دارد این پروژه را برای دو سال ادامه دهد ، با ارائه 1 میلیارد دوز کسب شده و سرمایه گذاری در کل 2 میلیارد درآمد ، از جمله 1 میلیارد درآمد هزینه های نظامی

امسال طرح احداث این مرکز تهیه و پروژه تفصیلی آن به پایان رسید. سال آینده ، پس از اتمام مرکز و عملیات آزمایشی ، عملیات از سال 2023 به طور جدی آغاز می شود. ما مواد پشتی سازگار با محیط زیست را در پشت تهیه می کنیم.

با تأسیس این مرکز ، مواد غذایی تحویلی به مدارس از سیستم تهیه مدارس فردی به سیستم سفارش جمعی و تحویل دسته ای در مراکز پذیرایی تبدیل می شود و انتظار می رود با کاهش توزیع هزینه های تدارکات به شدت کاهش یابد از طریق یک سیستم تحویل واحد.

علاوه بر این ، انتظار می رود که محصولات کشاورزی عالی تولید محلی ، بازار را برای کشاورزان فراهم کند و به کشاورزان کوچک و متوسط ​​محلی کمک کند تا در صلح و آرامش به کشاورزی بپردازند. انتظار می رود مواد غذایی ایمن و با کیفیت بالا که در مدارس و مناطق دیگر تولید می شود به راحتی تهیه شود. شما هم چنین فرصتی خواهید داشت.

گونسو کیم جائه جونگ گفت: “مرکز تغذیه جامعه غذای سالم ، تازه و ایمن را به محلی ها و همچنین دانش آموزانی که آینده را هدایت می کنند ، ارائه می دهد و به ارتقا. فروش عالی مواد غذایی محلی ارگانیک کمک خواهد کرد.” ما قصد داریم پروژه های مختلفی را که می توانند ارسال شوند ، تبلیغ کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.