Onyang 4 دونگ ، تیم Asan سی برای ترویج خوشبختی ، Yakult بهترین احترام کسب و کار

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 26 ام ، تیم ارتقا happiness خوشبختی 4 دونگی Onyang توافق نامه تجارت با شعبه آسان و بودجه کره یاکولت را امضا کرد و به طور جدی پروژه کارکنان یاکلت را آغاز کرد.

این پروژه برای جلوگیری از شرایط نامطلوب مانند افسردگی ، خودکشی و تنهایی که در منطقه ما رایج است و ایجاد شبکه مراقبت که در آن افراد محلی می توانند از خود مراقبت کنند ، طراحی شده است.

بر اساس این توافق نامه ، سه افسر تحویل ماست هفته ای یک یا دو بار از 15 خانوار تک بدن که در آنیانگ 4 دونگ زندگی می کنند برای تحویل یاکولت دیدار می کنند و همچنین به عنوان مددکار اجتماعی افتخاری که ایمنی آنها را بررسی می کنند و زندگی روزمره آنها را مشاهده می کنند.

از طریق این فعالیت های افتخاری کارمندان دولت در زمینه رفاه اجتماعی ، به افراد واجد شرایط خدمات بهداشتی و اجتماعی شخصی متناسب با نیازها و خواسته های آنها ارائه می شود و به ویژه در صورت بروز بحران ، آنها می توانند با اداری تماس بگیرند. مقامات مرکز رفاه اجتماعی 4 دونگی Onyang بلافاصله برای دریافت سریع پاسخ.

رئیس جمهور گیل سونگ گفت: “من از طریق این توافق نامه خوشحالم که دوست دارم همسایگانم را نسبت به نیازمندان دوست داشته باشم.”

دونگ-بزودی دونگ-سان ، رئیس دونگ-سون لی ، گفت: “من روی کارمندان شریف بهزیستی تمرکز خواهم کرد و سعی می کنم از همسایگان خود مراقبت کنم.” “به خصوص افراد مسن بین 40 تا 50 سال بالاترین میزان خودکشی و خود افراد مسن که در معرض خطر تنهایی هستند. من تمام تلاش خود را برای تحقق بخشیدن به رفاه انجام خواهم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *