Onyang 6-dong ، Asan-si ، مأمور اجتماعی افتخاری را به عنوان مدیر ارشد منصوب کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] روز نوزدهم ، اونیانگ 6 دونگ 15 نفر از شهروندان سالخورده را که تنها در ساختمان زندگی می کنند به عنوان افسران افتخاری بهزیستی منصوب کرد.

در این روز ، شهروندان سالخورده ای که تنها زندگی می کنند و به عنوان کارمندان افتخاری کمک های اجتماعی منصوب شده اند ، فعالیت هایی را برای نظارت بر وضعیت زندگی ساکنان محلی و جلوگیری از تشخیص نقاط کور برای رفاه انجام می دهند.

پس از انتصاب ، نقش مأموران افتخاری رفاه اجتماعی در Onyang 6-dong ، باز شدن مناطق نابینا برای کمک های اجتماعی ، اقدامات پیشگیرانه هنگام شرکت در مشاوره ها و آموزش های ایجاد ظرفیت مانند محافظت از اطلاعات شخصی و قوانین ایمنی به طور مشترک آغاز شد. زمان فعالیت ها ، و همچنین یک کارزار تبلیغاتی برای باز کردن مناطق نابینا برای کمک های اجتماعی من وقت داشتم تا مسئولیت یک کارمند افتخاری مراقبت های اجتماعی را انجام دهم.

وی گفت: “ما به عنوان یک مددکار افتخاری اجتماعی در Onyang 6-dong ، اقدامات بیشتری را برای بررسی ایمنی سالمندان و جلوگیری از بحران ها با نظارت و حفاری شکاف های تأمین اجتماعی انجام خواهیم داد.”

دونگ جانگ پارک هیون سئو گفت: “با تشکر از زحمات سالمندان سالخورده که با نظارت مستمر در سالن تنها زندگی می کنند.” لطفاً اقدامات جدی را برای امید دادن به همسایگان نیازمند انجام دهید.

از طرف دیگر ، 15 شهروند سالخورده که به تنهایی زندگی می کنند و تنها در Onyang 6-dong زندگی می کنند ، فعالیتهای بازدید از منزل را برای افراد مسنی که تنها در ساختمان زندگی می کنند انجام می دهند و آنها ایمن و مناسب Onyang 6-dong را پیشگام می کنند. زندگی با رعایت شرایط زندگی مردم محلی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *