Osan City ، Python و Algorithm دوره مقدماتی معلم کار برای یادگیری استفاده از هوش مصنوعی

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Osan City اعلام کرد که در حال انجام دوره مقدماتی پایتون و الگوریتم هوش مصنوعی برای 21 معلم ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان در Osan City به مدت 8 روز از 25 ژانویه تا 3 فوریه در دفتر پشتیبانی آموزش Hwaseong Osan است.

این آموزش توسط مرکز آموزش Osan Maker برنامه ریزی و مدیریت شده است و در ارتباط با دفتر پشتیبانی آموزش Hwaseong Osan شامل یک دوره منظم (28 ساعت) و یک سخنرانی ویژه (4 ساعت) به عنوان یک دوره آموزش معلم در مجموع 32 ساعت استفاده از هوش مصنوعی. شما ابزارهای اساسی را یاد خواهید گرفت.

این آموزش با هدف تقویت قابلیت های نرم افزاری برای استفاده از هوش مصنوعی توسط معلمان در ساختمان انجام می شود ، به طوری که آموزش هوش مصنوعی می تواند در آینده مطابق با برنامه شهر تخصصی در زمینه هوش مصنوعی در مدارس شهر اوسان به راحتی انجام شود .

این عملیات آموزشی طبق Corona-19 بصورت حضوری انجام می شود و برای جبران کاستی ها ، سخنرانی اصلی در YouTube برگزار می شود و کلاس شامل سه گروه کوچک با استفاده از سیستم بزرگنمایی است ، بنابراین می توان سخنرانی های با کیفیت بالا ارائه داد . من سعی کردم آن را انجام دهم

شهردار اوسان ، كوانگ سانگ ووك گفت: “به منظور حمایت از آموزش روان هوش مصنوعی كه در جامعه آینده روز به روز اهمیت بیشتری می یابد ، تقویت صلاحیت معلمان در مدرسه مهم تلقی شد و برای این منظور ، ما از آموزش در مورد نحوه استفاده از نرم افزار اساسی هوش مصنوعی. “” این محدود به آموزش یکبار مصرف نخواهد بود ، اما در آینده ما نظرسنجی هایی را برای معلمان هوش مصنوعی ترتیب خواهیم داد تا از آنها حمایت مداوم کرده و با آموزش معلمان در دوره های فشرده و عملی هوش مصنوعی مرتبط با این آموزش تابستانی کار کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *