Paju City توجه انسان را به عفونت با AI (آنفلوانزای مرغی) جلب می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] در تاریخ 27th ، شهر پاجو درخواست تأیید AI (آنفلوانزای مرغی) را برای مطابقت با اقدامات احتیاطی و قوانین پیشگیری از AI در انسان با توجه به مورد تایید شده AI (بیماری آنفلوانزای مرغی) در مرغ های تخمگذار در شهر منطقه Paju …

شهروندان عادی باید از مراجعه به مزارع دام یا پرندگان مهاجر خودداری کنند و از تماس مستقیم با پرندگان مرده مانند پرندگان وحشی و طیور خودداری کنند. دستان خود را حداقل به مدت 30 ثانیه با آب صابون بشویید و تا حد امکان از دست زدن به چشم ، بینی و دهان خودداری کنید. وی همچنین تأکید کرد: اگر علائم تنفسی دارید ، هنگام سرفه یا عطسه ماسک بزنید و دهان و بینی خود را با حوله یا آستین بپوشانید.

صاحبان دام باید از ورود حیوانات وحشی به مزرعه جلوگیری کرده و تغذیه حیوانات مرده با حیوانات و حیوانات اهلی را ممنوع کرده و در صورت مشکوک شدن به هوش مصنوعی بلافاصله به آژانس قرنطینه حیوانات گزارش دهند. نه تنها کشاورزان ، بلکه کارگرانی که تماس مکرر با حیوانات وحشی دارند ، مانند دامپزشکان ، مراکز محافظت از حیوانات و روسای مراکز نجات حیات وحش ، یا کارگرانی که احتمال تماس آنها با پرندگان وحشی ، حیوانات مرده و غیره زیاد است. برای جلوگیری از عفونت هوش مصنوعی با قوانین آشنا و دقیق عمل کنید.

در صورت علائم تنفسی مانند تب ، درد عضلانی ، سرفه ، گلودرد و غیره ، مرکز بهداشت Paju City خواستار تماس فوری با یک مرکز بهداشت عمومی یا سال 1339 شد. پس از مراجعه به یک مزرعه اصلاح شده با هوش مصنوعی ، ظرف 10 روز پس از تماس با طیور یا لاشه هایی مانند پرندگان وحشی رخ دهید.

علاوه بر این ، Paju City گروه کنترل عفونت انسانی AI را برای پاسخ سریع به AI مدیریت می کند و قصد دارد از طریق فعالیت های پیشگیری ، برای شروع عفونت AI در مردم منطقه آماده شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *