Paju City در حال ترویج پیشنهاد عمومی پروژه هایی برای حمایت از خانواده های چند فرهنگی و خارجی در سال 2021 است.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Paju City گفت که از یک اپراتور می خواهد از 15 تا 29 پروژه “خانواده های چند فرهنگی و حمایت از خارجیان تا سال 2021” را رهبری کند.

پروژه رقابت: ▲ پروژه پشتیبانی اشتغال شخصی برای مهاجران متاهل 11.5 میلیون وون project پروژه آموزش زبان کره ای برای مهاجران متاهل 16.25 میلیون وون پروژه حمایت از خارجی ها 35.45 میلیون برنده پروژه 10،000 KRW پروژه برای بهره برداری از مترجمان از Gyeonggi KRW پروژه 20 میلیون پروژه پشتیبانی پروژه احیای مجدد جلسات چند فرهنگی خانواده خانوادگی 5.55 میلیون KRW .5 12.5 میلیون KRW برای خارجی ها (کارگران) برنامه آموزش زبان کره ای ▲ پروژه برای پشتیبانی از بازدید از مدرسه برای کودکان خانواده های چند فرهنگی ، در کل 9 پروژه با 13.5 میلیون KRW.

صلاحیت های درخواست اپراتور تجاری ، سازمان هایی هستند که طی سه سال گذشته در پروژه های پشتیبانی چند فرهنگی و خارجی تجربه کرده اند ، سازمان ها و شرکت های غیرانتفاعی خصوصی برای حمایت از افراد خارجی و خانواده های چند فرهنگی در شهر Paju. می توانید آن را بررسی کنید. برای درخواست ، به بخش شهرداری Paju ، بخش زنان و خانواده مراجعه کنید.

نتایج انتخاب اهداف پروژه پس از بحث و تأیید توسط کمیته انتخاب برای انتخاب خانواده های چند فرهنگی و یک مسابقه برای حمایت از خارجی ها در شهر Paju ، در ماه فوریه اعلام خواهد شد.

وو یون جیونگ ، رئیس دپارتمان خانواده زنان در پاجو ، گفت: “از طریق این پروژه ، خانواده های چندفرهنگی و خارجی از حمایت های مختلفی برخوردار می شوند و ما انتظار داریم كه در سازگاری پایدار با جوامع محلی و ایجاد یك شهر چندفرهنگی هماهنگ سهیم باشیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *