Paldal-gu ، Suwon-si ، بازرسی در محل از موسسات مراقبت طولانی مدت را تمدید کرد

[ad_1]

بازرسی در محل از موسسات مراقبت طولانی مدت تمدید شد

[세계연합신문 이영호 기자] Paldal-gu ، Suwon-si اخیراً از 1 فوریه بازرسی های محلی را در 29 مرکز مراقبت طولانی مدت (19 خانه سالمندان ، 10 مرکز مراقبت روزانه و شبانه) در شهر گسترش داد ، زیرا یک مورد آلودگی COVID-19 در پرستاری اتفاق افتاد خانه در شهر سوون.

بازرسی در محل در این موسسه مراقبت طولانی مدت بازرسی را که در حال حاضر سه بار در هفته انجام می شود ، به بازرسی روزانه هفت بار در هفته از 1 فوریه تا پایان وضعیت گسترش می دهد تا از تاج 19 مطلع شوید. و اقدامات احتیاطی را انجام دهید.

در طول بازرسی در محل ، مدیر اجرایی در سطح رئیس واحد و افسر بازرسی برای تأیید انطباق با قوانین قرنطینه COVID-19 و همچنین ارائه توصیه هایی برای تقویت مدیریت کارگران و امکانات.

به ویژه ، اولین شهردار Paldal-gu Baek Un-oh از خانه سالمندان Haenggung در Haenggung-dong ، Paldal-gu بازدید کرد و 6 جعبه کیت آنتی ژن سریع تحویل داد. می تواند دقیق تر دنبال شود “

سخنگوی کو گفت: “تلاش ها برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 با آگاهی بیشتر کارکنان از جمله نمایندگان م establishسساتی مانند خانه سالمندان لازم است و ما با بازرسی های مستمر در محل تلاش خود را معطوف اقدامات قرنطینه خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.