POSCO و هیوندای استیل قبل از اعلام عملکرد سال گذشته … انتظار می رود امسال بهبود یابد

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) گزارشگر Ki-win Seo = POSCO و هیوندای استیل که سال گذشته به دلیل رکود در صنعت تقاضای فولاد عملکرد ضعیفی داشته اند ، انتظار می رود امسال بهبود درآمد داشته باشند. این به این دلیل است که انتظار می رود اقتصاد جهانی به دلیل کند شدن شیوع ویروس کرونا ویروس جدید بهبود یابد (کرونا 19). همچنین انتظار می رود قیمت های اساسی محصولات در مقایسه با سال گذشته افزایش یابد و باعث بهبود سودآوری شود.

طبق اجماع (پیش بینی متوسط ​​درآمد) شرکت تحقیقاتی بازار F & Guide در تاریخ 27th ، انتظار می رود فروش تلفیقی POSCO 10.31٪ در مقایسه با سال 2019 قبلی به 57،727.5 میلیارد دلار کسب شود. انتظار می رود سود عملیاتی با کاهش 62.7٪ در مقایسه با سال قبل به 2.388 تریلیون وون برسد.

انتظار می رود فروش هیوندای استیل در سال گذشته 12.44٪ نسبت به سال قبل به 17.9615 KRW کاهش یابد و انتظار می رود سود عملیاتی آن 66.5٪ نسبت به سال قبل به 111.1 میلیارد KRW کاهش یابد.

دلیل کاهش پیش بینی سود عملیاتی POSCO و هیوندای استیل در سال گذشته بیش از 60٪ نسبت به سال قبل به دلیل کندی تقاضا برای محصولات فولادی ناشی از کرونا 19 است.

صنایع فولاد مانند اتومبیل ، ساخت و ساز و کشتی سازی به دلیل تاج 19 در سال گذشته ، که به عنوان یک ضربه مستقیم بود ، کند بود. علاوه بر این ، این واقعیت که افزایش قیمت مواد اولیه مانند سنگ آهن در قیمت محصولات منعکس نشده است ، دلیل کاهش سودآوری سال گذشته این دو شرکت عنوان شده است.

هر دو شرکت که سال گذشته به دلیل کاهش سودآوری سال سختی را پشت سر گذاشتند ، امسال به دنبال بهبودی هستند. این بدان دلیل است که انتظار می رود سودآوری از طریق بهبود اقتصاد جهانی و افزایش قیمت محصولات پس از کاهش سرعت تاج 19 بهبود یابد.

شرکت سرمایه گذاری Shinhan پیش بینی می کند فروش تلفیقی سالانه POSCO 65 تریلیون وون در سال جاری و سود عملیاتی 4.30 تریلیون وون باشد. این نسبت به سال قبل به ترتیب 12.7 و 89.7 درصد افزایش داشته است. انتظار می رود سود و فروش عملیاتی هیوندای استیل به ترتیب 13 و 457.4 درصد افزایش یابد و به 20.4 تریلیون سود و 584.6 میلیارد سود برسد.

کیم هیون ووک و کانگ یونگ گو ، محققان سرمایه گذاری مالی Shinhan ، گفتند: “قیمت سنگ آهن از ماه مه سال گذشته بیش از دو برابر شده است. با توجه به اینکه حجم آن زیاد است ، انتظار می رود از این افزایش استفاده کنیم. قیمت های فروش

این دو محقق در مورد هیوندای استیل گفتند: “به راحتی می توان افزایش قیمت سنگ آهن و قراضه آهن را به قیمت بالایی که به دلیل تقاضای زیاد وجود دارد ، منتقل کرد.” انتظار می رود جامد باشد. “

در تاریخ 28 ، POSCO و هیوندای استیل نتایج مالی خود را اعلام می کنند ، از جمله سه ماهه چهارم سال گذشته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *