“Private Keyman Keyman” به تجدیدنظر علیه خواهرزاده 5 روستای میهن محکوم شد … در اولین دادگاه 4 سال زندان

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم دونگ-گون = دومین حکم دادگاه در مورد برادرزاده پنج پسر چو کوک ، چهره اصلی در ظن یک صندوق سهام خصوصی که توسط خانواده وزیر دادگستری سابق سرمایه گذاری شده است ، صادر می شود.

دادگاه کیفری 11 دادگاه عالی سئول (معاون قاضی کو جا هنگ ، کیم بونگ وون ، لی اون-هه) جلسه رسیدگی به دادخواست تجدید نظر در مورد چو بوم دونگ ، 38 ساله را که به اتهام اختلاس طبق قانون ویژه اقتصادی متهم شده است ، برگزار می کند. در ساعت 2:10 بعد از ظهر جنایات وزنی

پیش از این ، دادستان به دنبال شش سال زندان و 50 میلیون جریمه نقدی بود که برای آقای چو در دادرسی تجدیدنظر به دست آورد و تأکید کرد ، “از آنجا که این یک جرم فساد در میان افراد قدرتمند زنده است ، اصل برابری و حاکمیت قانون باید از طریق این پرونده اعمال می شود. “

در بیانیه پایانی خود ، آقای چو متوسل شد: “دادگاه اول را همانطور كه ​​هست قبول نكنید و این پرونده را منصفانه قضاوت كنید ، گویی كه برای اولین بار است كه آن را می بینید.

چو مالک واقعی Korink PE است که توسط خانواده وزیر سابق چو سرمایه گذاری شد و متهم به دستکاری قیمت سهام با خرید WFM ، یک شرکت باتری ثانویه است که Korink PE در آن سرمایه گذاری می کند.

آقای چو به همراه مدیر عامل شرکت چوی مو از Wells C&T ، یک سازنده چراغ خیابانی سرمایه گذاری شده توسط Corlink PE ، همچنین مظنون به کسر 7.2 میلیارد دلار از شرکت و دستور تخریب شواهد مربوطه قبل از دادرسی است. تحقیقات از کارکنان مجلس شورای ملی .

از جمله اتهامات آقای چو ، پروفسور جئونگ کیونگ شیم از دانشگاه دونگ یانگ در اتهامات سوisa استفاده از وجوهی مانند Korink PE ، گزارش های نادرست کمیسیون خدمات مالی و اتهامات از بین بردن شواهد مربوط به صندوق های سهام خصوصی شریک جرم بود.

در دادگاه اول بخشی از این اختلاس بی گناه شناخته شد ، اما بسیاری از اتهامات دیگر گناهکار شناخته شد و وی به چهار سال زندان و 50 میلیون جریمه بدست آمده محکوم شد.

در مورد سوisa استفاده تجاری پروفسور چونگ و آقای چو و گزارش های نادرست کمیسیون خدمات مالی ، این ارتباط به عنوان یک همدست شناخته نشد ، بلکه فقط به اتهام تخریب یا پنهانکاری شواهد ادعای فساد مالی در صندوق های سهام خصوصی بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.