Pyeongchang-gun ، برنامه ای برای افزایش درآمد جنگل ها در 21 و 22 سال را دریافت کرد

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] پیونگ چانگ-گون تا 10 فوریه درخواست های “پروژه های افزایش درآمد جنگل 21 و 22” را از گروه های جنگلی و کارگران جنگل که با آدرس در منطقه زندگی می کنند دریافت کرد تا درآمد ساکنان محلی را با استفاده از منابع جنگل پاک افزایش دهد. .

پروژه بهبود درآمد جنگل طرحی است با هدف تقویت رقابت جنگلداری از طریق افزایش درآمد خانوار جنگلی و تولید محصولات جنگلی با کیفیت بالا. این شهرستان حدود 3 میلیارد دلار در سال جاری برای سرمایه گذاری در زمینه پشتیبانی از پروژه های مختلف پشتیبانی در این زمینه سرمایه گذاری خواهد کرد. از درآمد جنگل.

علاوه بر این ، Pyeongchang-gun گفت که انتظار دارد ساکنان علاقه مند مزایای زیادی را دریافت کنند زیرا همچنین برنامه هایی برای پروژه برای افزایش درآمد کسب و کار برای سال آینده برای 9 پروژه در 2 منطقه دریافت می کند.

هان وانگ گی ، رئیس شهرستان پیونگ چانگ گفت: “در ارتش ما ، حدود 83٪ از کل منطقه را جنگل تشکیل می دهد و برای ارتقا صنعت 6 از طریق جنگلداری ، ما به طور فعال در تولید ، پردازش و توزیع محصولات جنگلی سرمایه گذاری خواهیم کرد. انتظار می رود که بتواند به افزایش درآمد ساکنان محلی کمک کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *