Pyeongchang-gun ، پروژه نگهداری جامع منطقه Hajinbu

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] از مارس سال جاری ، Pyeongchang-gun “پروژه تعمیر و نگهداری جامع سیل و سیل” را به عنوان یک پروژه جدید برای یک پروژه جامع برای نگهداری خسارات سیل تبلیغ می کند.

برای اینکه وزارت ادار Public عمومی و امنیت بتواند به طور موثری مناطق خطرناک در برابر بلایا را مرتب کند ، پروژه نگهداری باد و سیل پروژه ای است که پروژه پیشگیری از بلایا را توسط وزارت ادار Public عمومی و امنیت ، پروژه نگهداری رودخانه ها توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل و پروژه لوله های فاضلاب توسط وزارت محیط زیست. برای افزایش اثر ، از سال 2019 به عنوان یک پروژه عرضه عمومی تبلیغ می شود.

Pyeongchang-gun ارزش کل پروژه 33 میلیاردی را که با مشارکت در پروژه پشتیبانی کامل در سال 2020 برای محافظت از جان و دارایی ساکنان منطقه حاجینبو بدست آورده است ، فراهم کرده است.

در این سال بودجه ای 1.7 میلیارد یورویی برای ارتقا خدمات اساسی و دقیق پروژه ، ایجاد اقدامات جامع برای کل پروژه پیشگیری از بلایا و انجام پروژه هایی مانند نگهداری رودخانه های کوچک ، نگهداری عالی از خطوط لوله ، ساخت جدید ایستگاه پمپاژ زهکشی و لایروبی رودخانه های محلی از سال 2022 تا 2024. این افزایش خواهد یافت.

از طرف دیگر ، منطقه حاجین بوری بین Mioneo-dongchon و Odaeon واقع شده است. این منطقه هنگام بالا آمدن سطح آب رودخانه در اثر باران سیل آسا ، منطقه ای پرآب است. اگرچه خسارات مادی عظیمی متحمل شده است ، اما انتظار می رود خطر این فاجعه از طریق این پروژه رفع شود.

رئیس شهرستان پیونگ چانگ در هان وانگ گی گفت: “در آینده ، مناطق در معرض خطر بلایای طبیعی به عنوان مناطقی که در معرض خطر بلایای طبیعی هستند ، دوباره تعریف می شوند. من قصد دارم تمام تلاش خود را برای محافظت از او انجام دهم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *