Pyeongtaek City به طور فعال در حال ترویج “خدمات بازدید” برای تأمین درآمد اساسی از بلایا است

[ad_1]

هنگام پرداخت درآمد پایه در صورت بروز بلایا ، از خدمات بازدید کنید

[세계연합신문 이영호 기자] Pyeongtaek City اعلام کرده است که در حال ارتقا a خدماتی برای افراد محروم است تا همه شهروندان بتوانند دومین درآمد اصلی را از فاجعه در استان Gyeonggi دریافت کنند.

در میان 50 هزار و 975 بزرگسال کم درآمد ، دریافت کنندگان حقوق بازنشستگی از کارافتادگی ، خانواده های تک والد با درآمد کم و دریافت کنندگان معیشت اولیه که مستمری اساسی دریافت می کنند ، شهر و روستا می توانند در حوادث قبل و بعد از تعطیلات سال جدید قمری درآمد اساسی دریافت کنند. افراد آسیب پذیر که نمی توانند بصورت آنلاین اقدام کنند و تحرک محدودی دارند. بازدیدهای خارج از شبکه از طریق مرکز رفاه اداری میون دونگ از اول فوریه تا 28 فوریه انجام می شود.

بر این اساس ، شهر پیونگتاک یک کنفرانس ویدئویی برای شهرداران شهرها ، روستاها و دهکده ها برگزار کرد تا خدمات بازدید کننده بدون هیچ مشکلی ارتقا یابد و به ویژه تأکید کرد که باید تمام تلاش برای جلوگیری از مشکلات قرنطینه در هنگام پرداخت سریع و پرداخت آفلاین باشد. .

شهردار جانگ جئونگ-سئون گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا درآمد اساسی در برابر فاجعه برای طبقه آسیب پذیر که از دوره طولانی کرونا 19 رنج می برند تأمین شود تا آنها بتوانند با توزیع فوری درآمد اساسی فاجعه قبل از ماه قمری از تعطیلات گرم برخوردار شوند. آخر هفته های سال نو. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *