Pyeongtaek City دومین نشست T / F را برای ایجاد برنامه پنج ساله “خیابان برای فرهنگ جوان” برگزار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] بر اساس این واقعیت که Pyeongtaek City منطقه ای است که USFK در آن واقع شده است ، همه آنها برای ایجاد فضاهای فرهنگی شهری مانند جلوی واحدهای نظامی ایالات متحده و ایستگاه Pyeongtaek دور هم جمع شدند تا با یکدیگر روبرو شوند.

در تاریخ 21 ، این شهر میزبان دپارتمان تبادل بین المللی کره ای – آمریکایی ، وزارت فرهنگ و هنر ، گروه جهانگردی ، بخش بازسازی شهرها ، وزارت ارتقا Sports ورزش ، وزارت سیاستگذاری مواد غذایی و اداره مسکن بود. “، گروهی برای ارتقا the سطح منطقه ایستگاه Pyeongtaek ، بنیاد بین المللی Pyeongtaek ، پیونگ یانگ و شرکتهای خدماتی.

جلسه ، به ریاست هونگگو پارک ، مدیر دفتر بین المللی فرهنگ ، ایده هایی را برای ارتقا effective موثر ، مانند گشودن کارهای تحقیقاتی برای احیای مجدد پروژه ها و بتن ریزی پروژه ها به صورت مرحله ای در هر بخش مربوطه گرد هم آورد.

سونگ کیونگ هی ، کارشناس برنامه ریزی فرهنگ و هنر ، مدیر عامل شرکت Happy Sangsang Co. ، Ltd. وی تأكید كرد كه پروژه تحقیقات خیابانی میان مدت و بلند مدت صرفاً به عنوان یك مطالعه به اتمام نمی رسد ، بلكه به درستی انجام می شود تا بتواند به خوبی در واقعیت منعكس شود. “

پارک هونگو ، رئیس دفتر بین المللی فرهنگ گفت: “بر اساس همکاری فعال ادارات و سازمان های مربوطه ، ما قصد داریم نظرسنجی تقاضا و جلسات مشاوره ای تخصصی را برای شهروندان پیونگ تاک و USFK ترتیب دهیم.” ما خیابانی ایجاد خواهیم کرد که شهروندان Pyeongtaek و USFK بتوانند با تولید محتوای قابل اشتراک بیشتر فرصتهای خود را برای لذت بردن از فرهنگ گسترش دهند “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *