Rainbow Yongdong Cinema پس از مدت ها انتظار با رفع نیازهای فرهنگی کار خود را از سر گرفت

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] سینما یانگدونگ رنگین کمان که به دلیل کرونا 19 به طور موقت تعطیل شد ، در بیست و یکم بازگشایی می شود.

سینما یانگدونگ رنگین کمان که در 23 نوامبر سال گذشته راه اندازی شد ، توسط Small Cinema Co. ، Ltd. ، متولی جدید اداره می شد و به دلیل سومین بیماری همه گیر کرونا ، برای جلوگیری از گسترش جوامع محلی تعطیل شد.

توزیع کرونا 19 رو به کاهش است و سینما تصمیم گرفته است در 21 ماه جاری با رعایت دقیق مقررات قرنطینه درهای خود را باز کند تا آرزوی ارتش برای فرهنگ را کاهش دهد.

ما قصد داریم مقررات قرنطینه ای پیشرفته مانند بررسی درجه حرارت ، که قوانین اساسی قرنطینه برای سینماها است ، تهیه لیست بازدیدکنندگان (بررسی کد QR) ، ماسک پوشیدن ، بی حرکت ماندن و پایان نمایش فیلم قبل از ساعت 21:00 .

سالن های نمایش 1 و 2 4-5 فیلم در روز نمایش می دهند و هزینه ورودی 6000 فیلم برای فیلم های معمولی (2 بعدی) است.

به افتخار از سرگیری ، برقراری ارتباط با ارتش و حل تمایل فرهنگی محدود ارتش ، “نمایشگاه ویژه سینمای کوچک” از 25 (دوشنبه) تا 29 (جمعه) تحت قوانین سختگیرانه پیشگیری برگزار می شود.

این برنامه شامل پنج بخش با فیلم های هنری و مستقل است که به سختی می توان منطقه را لمس کرد ، یک برنامه نمایش که در آن 9 فیلم 19 بار نمایش داده می شود و دو برنامه آموزشی متناسب با مخاطب.

ابتدا ، برنامه نمایش شامل مستندهایی از جمله “گربه باتلر” ، “مادربزرگ شاعر” و “گریس شگفت انگیز” از طریق بخش هایی مانند “خانواده همیشه شروع می شود” ، “فیلم هایی که زنان را دوست دارند” و “بیایید فیلم بازی کنیم” است. شما می توانید کارهای مختلفی مانند “مینی کماندو تئاتر: دینو کینگ” ، اجرای تئاتر در مرکز هنر در سئول ، “داستان یک زوج پیر” و کمدی رمانتیک تایلندی “منطقه دوستانه” را مشاهده کنید.

برنامه های آموزشی مرتبط با فیلم نیز وجود دارد.

پس از نمایش “شاعر حلمی” در ساعت 13:00 در روز بیست و ششم و “مینی کماندو تئاتری: دینو کینگ” در ساعت 13:00 در روز 28 ، “ساخت کیسه فیلم” که داستان فیلم را در کیسه ای با خودش بیان می کند تخیل من به مخاطب ارائه شد. این یک نوع سرگرمی متفاوت است.

کلیه برنامه های نمایشگاه ویژه “Cinema_Youngdong کوچک” با استفاده از ماسک ، اندازه گیری دمای بدن ، ضد عفونی کردن دست ها و نوشتن کتاب مهمان و حفظ فاصله بین صندلی ها مطابق با دستورالعمل های پیشگیری از COVID-19 و هر یک ، علاقه مندان می توانند به صورت رایگان لذت ببرند.

بلیط های غربالگری را می توانید از قبل یا درجا خریداری کنید ، اما می توانند از قبل به فروش برسند ، بنابراین حتما سایر صندلی ها را بررسی کنید.

برای سوالات دقیق در مورد مشارکت ، با Yeongdong Rainbow Cinema تماس بگیرید.

یک مقام نظامی گفت: “اگرچه سینما به دلیل خطر فاکتور کرونا 19 نمی توانست روان کار کند ، اما من می خواهم از ارتش بخاطر انتظار و حمایت از من تشکر کنم.” لذت بردن از فرهنگ نظامی من کردم.

از سوی دیگر ، نمایشگاه های كوچك برای سینماها كه به همت وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی و كمیته تبلیغ فیلم و به همت شورای مركز رسانه ملی برگزار شده است ، از سال 2014 در سراسر كشور برگزار می شود تا حق از فرهنگ بصری لذت ببرید و از ثبات عملیات سینما پشتیبانی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *