Refresh ‘،’ Golf Genius ‘Kim Hyo-joo داستان اصلی را تزئین می کند!

[ad_1]

[세계연합신문 임동성 기자] شماره بولتن ماهانه KLPGA “اعضای KLPGA” از فوریه 2021 منتشر شده است. شماره فوریه اعضای KLPGA ، که هر ماه یک کلمه کلیدی جدید دارد ، با کلمه کلیدی “تازه کردن” تزئین شده است ، که به معنی شروع مجدد است. به طور خاص ، گوشه “Swwing the World” ، که بعد از عبارت KLPGA “Swwing the world” با داستان اصلی بولتن تزئین شده است ، توسط Kim Hyo-jo (26 ، Lotte) تزئین شده است ، که آغاز جدیدی را با دو پیروزی در فصل 2020.

کیم هیو جو سال گذشته هنگامی که کرونا 19 در سراسر جهان پخش شد با طرفداران کره ای گلف ملاقات کرد در حالی که به عنوان تور KLPGA در صحنه اصلی حضور داشت. وی پس از جمع آوری جام از تور KLPGA به مدت حدود 3 سال و 6 ماه در دهمین مسابقه Open Lotte Cantata ، در دو دوره مسابقات قهرمانی KB Financial Star ، یک تورنمنت مهم تور KLPGA که اکتبر گذشته برگزار شد ، برنده شد. کمترین جایزه wadding را بدست آورد و به 6 تاج دست یافت.

کیم هی جو-جو که به موفقیت های زیادی دست یافته و اعتماد به نفس خود را بازیافته است ، گفت: “دیدن نتایج تمرین در تور KLPGA در فصل گذشته و کسب جام قهرمانی بسیار خوب بود. اول از همه ، من خوشحالم که می توانم تصویر خوبی را به هوادارانی که مدت ها منتظر مانده اند نشان دهم. “” در این فصل ما هواداران را دوست داشتیم و به دلیل محبوبیت یک جایزه دریافت کردیم. هدف من کسب کمترین ضربه بود ، اما دریافت جایزه محبوبیت واقعاً خوب بود. امیدوارم کرونا 19 به پایان رسیده باشد و در اسرع وقت بتوانم در زمین گلف با هواداران دیدار کنم. “

در “KLPGA Swing the World مصاحبه اعضای” با کیم هیو جو ، داستان 2 پیروزی کیم هو جو در فصل گذشته ، و همچنین یک قلب صمیمانه برای گلف و عشق به طرفداران طرفداری از کیم هو جو از طرف ” ستاره دنباله دار’. نگاهی بیاندازید. علاوه بر این ، در مصاحبه TMI ، گوشه به گوشه ، می توانید داستان کاملاً شخصی کیم هیو جو را ببینید که هیچ کجا یافت نمی شود.

از طرف دیگر ، KLPGA KLPGA Members ، یک خبرنامه عضو 2013 ، را تولید کرده و در بین اعضا و شرکت های وابسته توزیع می شود و نسخه های PDF نیز می توانند از وب سایت KLPGA بارگیری شوند. از سال گذشته به لطف حمایت بسیاری از دوستداران گلف ، یک “رویداد اشتراک” برگزار شده است که به صورت رایگان در اختیار مخاطبان انتخاب شده قرار می گیرد و عشق بیشتری پیدا می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.