[RE:TV] عدالت مهیج “شایعات شگفت انگیز” پایان می یابد … ما منتظر فصل 2 هستیم

[ad_1]

بولتن اتحادیه جهانی OCN Capture

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم جون کیونگ = “شایعات شگفت انگیز” با یک پایان خوش با پایان خوش برای فصل 2 به پایان رسید ، که انتظارات بینندگان را افزایش داد.

قسمت آخر (قسمت شانزدهم) درام آخر هفته OCN “شایعات شگفت انگیز” (با بازی Sae-bom Kim / به کارگردانی یو سو دونگ) ، که شب 24 پخش شد ، ارواح شیطانی را شمرد و عدالت را برقرار کرد.

در مسابقه آخر با شین میونگ-هوی ، نوشته شده توسط یک دیو ، همه شمارنده ها قدرت جمع کردند. شین میونگ-هوی پدربزرگ و مادربزرگش را با شایعات تهدید کرد (با بازی چو بیونگ-گیو) ، اما شایعات شمارنده ها را باور داشتند. گامو تاک (با بازی یو جون سانگ) ، دو هانا (با بازی کیم سه ژئونگ) و چوی جانگ مول (با بازی Ahn Seok-hwan) برای محافظت از پدربزرگ خود همکاری کردند.

دیوها که به صورت مادرش تبدیل شد ، شایعات را به لرزه درآورد ، اما او جلوی اخراج را نگرفت و سرانجام دیو را به جهان زیرین فرستاد. شایعه ، که ذهن خود را از دست داد ، وایگن (با بازی مون سوک) و روح شیطانی جی چونگ شین (با بازی هونگ نای لی) را ناخودآگاه دید. جیچئونگشین سرانجام شایعات و ضد حمله ها را نفرین کرد تا آخر.

ناخودآگاه ، این شایعه بار دیگر با والدینش روبرو شد و آنها با گریه آغوش او را گرفتند. این شایعات به جرم مقصر کشتن والدینشان تبرئه شدند و والدین نیز از درد بی توجهی به شایعات تبرئه شدند.

پس از سقوط دیو ، شین میونگ-هوی توسط قانون محکوم شد و گناهان قومش برملا شد. کارهای روزمره در پیشخوان ها نیز خونسردی خود را به دست آورد. چو مای اوک وقت خود را با چوی ژانگ مول (An Seok-hwan) می گذراند. گامو تک خبر از وضعیت پوچ در شهر یونگین گزارش داد و دو هانا احساسات خود را نسبت به خانواده اش پذیرفت.

یونگین پیشنهاد کرد که پیشخوان ها در کشور گشت بزنند. پیشخوان هایی که شکایت کردند و شیاطین کشور را شکست دادند ، با پوشیدن کت و شلوار جدید ، هدیه رئیس جمهور چوی ژانگ مول و رو به رو شدن با شیاطین ، منطقه را تزئین کردند.

اولین پخش در نوامبر سال گذشته ، “شنیدن شگفت انگیز” ، یک شخصیت هیجان انگیز و عرق ریز است که روح شیطانی را شکست می دهد که ارواح شیطانی را بر روی زمین شکست می دهد ، و به عنوان کارمندان فروشگاه رشته های شکارچیان شیاطین “پیشخوان” مبدل می شود. تخیل کمیک به داستان ، اکشن عالی و بازی های گرم بازیگران یک ترکیب طلایی اضافه شد ، که هر بار افزایش میزان تماشاگران را نشان می دهد. او همچنین به بالاترین امتیازات در تاریخ درام رسیده است

در نتیجه ، انتظارات برای فصل 2 قبل از پایان بازی افزایش یافت. گزارش شده است که تیم تولید و اعضای بازیگران همچنین در حال بحث مثبت در مورد فصل 2 هستند و این علاقه که آیا ما در آینده می توانیم دوباره در پیشخوان ها ملاقات کنیم ، ابراز علاقه کرده است. به طور خاص ، علاقه بینندگان بسیار زیاد است ، زیرا به عنوان اشاره ای برای فصل 2 تفسیر می شود که یونگین یک گشت سراسری را پیشنهاد داده و می گوید: “من تعداد افراد را افزایش خواهم داد.”

پخش ویژه ای در 7 فوریه قبل از فصل 2 منتشر می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *