[RE:TV] “ویس” لی یونگ هیون ، به عنوان یک محصول لوکس ، اشتباه به عنوان ژاپنی درک شده است معلوم شد که خانواده ملی شایستگی

[ad_1]

MBC Every1 “Video Star”

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم جون کیونگ = “ویدیو استار” لی یونگ هیون اعتراف کرد که او یک خانواده شایسته ملی است.

در برنامه سرگرمی MBC Every1 “Video Star” ، که ساعت 20:30 پخش شد. در 26 “Scene Stealer، My Scene، My Scene، My Scene!” او به عنوان یک ویژگی خاص تزئین شد و بازیگر لی یونگ هیون ظاهر شد و دهان خود را نشان داد.

در درام “آقای آفتاب” ، لی یونگ هیون با پیگیری نقش افسر نظامی ژاپنی “معجزه” در کارهای مختلف نقش یک ژاپنی را بازی می کند و بازی شاهکار او را نشان می دهد. در نتیجه ، لی یونگ هیون نیز درک شد که او ژاپنی کافی نیست تا بتواند توسط رسانه های محلی ژاپن گزارش شود.

لی یونگ هنگ گفت: “متشکرم ، من دوستانی در ژاپن دارم اما ارتباط زیادی دارم.” به درخواست MC ، لی یونگ هیون از نشان دادن خط ژاپنی در “Mr. Sunshine” خوشحال شد.

لی جونگ هیون بازیگر لی بیونگ هون را که با هم در “Mr. Sunshine” بازی می کنند معرفی کرد و گفت: “لطفا سفیر را خوب بپذیرید و مجذوب شوید.” اگر به چشمان خود نگاه کنید ، جذاب هستید. علاوه بر این ، لی یونگ هیون با انتقال تجربه خالی نگاه کردن به لی بانگ هون و فراموش كردن خط به دلیل نگاهش ، توجه ها را به خود جلب كرد.

لی یونگ هیون سپس یک پیچ و تاب ارائه داد و گفت: “من می دانم که شما از فرزندان لیاقت مستقل هستید ، اما این یک خانواده شایسته ملی است.” لی یونگ هیون تأكید كرد ، “افراد زیادی در كنار مادرش هستند ، بنابراین همه در استان هستند” و گفت كه به نظر نمی رسد خانواده بازی های شدید وی را ببینند.

لی جونگ هیون علاوه بر بازی در نقش شخصیت شرور به درخواست MC ، عاشقانه ای شگفت انگیز نیز از خود نشان داد و استعداد سرشار از آن را تابانده و به او سرگرمی افزود.

علاوه بر این ، لی یونگ هیون فاش کرد که وی در حالی که به عنوان مربی شخصی کار می کرد تصمیم به بازیگری گرفت و برای آینده ای نامشخص مدارک مختلفی دریافت کرد. بر این اساس ، لی یونگ هیون با آشکار کردن زمینه های مختلف مانند جودو ، یونگمودو ، تکواندو دانژئونگ ، مجوز شخصیت های چینی که هنگام تحصیل در ژاپن کسب شده ، مجوز پردازش کلمات برای آمادگی برای پلیس و سایر گواهینامه های مربوطه همه را متعجب کرد سرگرمی در آب ، گواهینامه مدیریت توزیع و غیره

در این روز ، آن روز علاوه بر لی یونگ هیون ، کمدین کیم دا هی ، بازیگر سونگ یانگ گیو ، پارک سونگ مین ، طراح رقص و رپ G-Flat در ویدئو استار ظاهر شدند. برنامه سرگرمی “Video Star” MBC Every1 هر سه شنبه از ساعت 20:30 پخش می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *