Sacheon City ، با بهبود قدرت بدنی شهروندان ، به یک شهر سالم پی می برد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Sacheon City در تاریخ 27th اعلام کرد که پروژه های مختلفی را برای تحقق یک شهر پر جنب و جوش و سالم با بهبود قدرت جسمی شهروندان ارتقا می دهد.

امسال ، این شهر در نظر دارد کلاسها و برنامه های ورزشی رایگان را برای همه شهروندان برگزار کند و پروژه National Fitness 100 را در اماکن ورزشی و مرکز ملی ورزش در Sacheon City اجرا کند. درسها و برنامه های رایگان برای ورزشهای روزمره از مارس تا دسامبر و برنامه ملی تناسب اندام 100 در طول سال برگزار می شود.

قرار است 16 کلاس ورزشی رایگان و 5 برنامه ورزشی روزانه مانند فوتبال ، بسکتبال و والیبال برگزار شود تا شهروندان بتوانند در ورزش شرکت کنند و از سرگرمی ها و سلامتی خود در کنار یکدیگر لذت ببرند. علاوه بر این ، مرکز ملی ورزش Sacheon (کلاس 4) و مجموعه ورزشی Samcheonpo (کلاس 1) برنامه هایی را برای اندازه گیری آمادگی جسمانی و بهبود آمادگی جسمانی برای National Project Fitness 100 انجام می دهند. سطح قدرت بدنی شهروندان را ارزیابی می کند و نسخه های پزشکی را ارائه می دهد. برای تمرینات

علاوه بر این ، امکانات ورزشی زنده مانند مجموعه ورزشی Yonghyeon و پارک فرهنگی Seopo Complex متناسب با روند رو به رشد شهروندانی که از ورزش های زنده لذت می برند ، ایجاد خواهد شد. این امر با جلب رویدادهای مختلف مانند آموزش میدانی زمستانی و تابستانی و همچنین فعال سازی فعالیت های اوقات فراغت و ورزش برای شهروندان ، به احیای مجدد اقتصاد محلی کمک می کند.

این شهر برای ساخت یک مرکز ورزشی در یونگیونگ ، جایی که زمین های فوتبال ، زمین های فوتبال و بازی های بسکتبال در 782 Sonji-ri ، Yonghyun-mion نصب شده است ، 13 میلیارد در هزینه های تجاری سرمایه گذاری کرده است. یک پارک فرهنگی Seopo Complex با یک زمین دویدن و یک سالن نمایش در فضای باز ایجاد خواهد شد. آنها در حال پیگیری برای تکمیل در سال 2023 هستند.

یک مقام مسئول شهری اظهار داشت: ما با گسترش زیرساخت های اماکن ورزشی نزدیک به زندگی ، همراه با مدیریت فیزیکی سیستماتیک شهروندان از طریق نسخه های شخصی شده برای تمرینات توسط متخصصان ، آن را به عنوان بهترین شهر سالم در کشور قرار خواهیم داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *