Sacheon City “مبارزات برنده” را برای Corona 19 تبلیغ می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] ساچئون سیتی در تاریخ 22th اعلام کرد که برای نجات اقتصاد محلی که از کرونا 19 کاهش یافته است و اشتراک درد صاحبان مشاغل کوچک “یک کار اجاره” را آغاز خواهد کرد.

کمپین اجاره برنده فقط به عنوان پیگیری حرکت خوب موجود صاحبخانه تغییر نام داد و هدف از تقسیم درد و همکاری سودآور در وضعیت بحران کرونا 19 بین موجر و مستاجر یکسان است.

این تغییر نام بر اساس برخی انتقادات است که موجب تقسیم مستاجر خوب در صورت کاهش اجاره می شود ، در غیر این صورت یک صاحبخانه بد است.

این شهر مشوق های مختلفی از جمله کاهش موقتی مالیات های محلی ، پشتیبانی از بازرسی های ایمنی الکتریکی و حمایت موقت از ضمانت های ویژه حمایت مالی برای احیای کمپین اجاره برنده را فراهم می کند.

نخست ، تخفیف های مالیاتی محلی برای مالکان (موجرهایی که تمام سودها را به دست آورده اند) اعمال می شود که بیش از 3 ماه اجاره صاحبان مشاغل کوچک را کاهش داده و نرخ کاهش را از 50٪ به 75٪ افزایش داده و در مالیات عادی املاک (از جمله مالیات منابع محلی) در ماه ژوئیه انجام دهید. به طور خاص ، اگر مدت محدودیت بیش از 3 ماه باشد ، 5٪ در ماه اضافه و آزاد می شود.

علاوه بر این ، یک بررسی ایمنی الکتریکی برای مستاجرانی که اجاره ماهانه صاحبان مشاغل کوچک را 10٪ یا بیشتر کاهش داده اند در بازه زمانی ژانویه 2020 تا ژوئن 2021 بررسی می شود. بر اساس برنامه ، 5000 فروشگاه متعلق به موجر وجود دارد .

به طور خاص ، سیاست ارائه ضمانت موقت حمایت مالی متقابل برای موجرهای مشترک و انتخاب موجر مشترک با برخورداری از ترجیح در هنگام پیشبرد یک پروژه حمایت از مشاغل کوچک است.

علاوه بر این ، شهر همچنین تصمیم گرفته است که کاهش های اضافی در مالکیت عمومی را اعمال کند و قصد دارد هزینه استفاده از املاک عمومی و هزینه وام را از طریق شورای مالکیت عمومی کاهش دهد.

این شهر قصد دارد تلاش های مختلفی را برای احیای کمپین اجاره برنده انجام دهد ، مانند ارسال پرونده صاحبخانه برنده در صفحه اصلی شهر ، توزیع گواهینامه به صاحبخانه برنده و برنده یک بنر در بازار.

یک مقام رسمی شهر گفت: “قلب گرم اجاره کنندگان که در اوقات دشوار در رشد و تقسیم درد مشارکت دارند ، به مستأجر کمک عملی خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *