Sacheon-si، Daepo Port Photo Zone’Afinging Stained … ‘SNS Event

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Sacheon City در تاریخ 27th اعلام کرد که یک رویداد SNS را از اول فوریه تا 14 فوریه برای انتشار منطقه عکس در سراسر کشور “اگر نوستالژیک …” نصب شده در موج شکن بندر Daepo برگزار می کند ، اعلام کرد.

این رویداد به دو روش در کانال های رسمی اینستاگرام ، وبلاگ و فیس بوک Sacheon City برگزار می شود.

در کانال اینستاگرام می توانید برای دنبال کردن در اینستاگرام رسمی Sacheon City اقدام کنید ، پست رویداد را بررسی کنید ، روی “من آن را دوست دارم” کلیک کنید و با 5 دوست که می خواهند به منطقه عکس بروند با یک نظر کوتاه در مورد انتظارات تماس بگیرید .

وبلاگ ، فیس بوک در وبلاگ رسمی Sacheon City ، دوستان خود را در فیس بوک پیدا کنید و پست رویداد را بررسی کنید ، روی “Like” کلیک کنید و در حساب شخصی خود در SNS #Sacheon Travel ، #Sacheon Road Road ، #Sacheon Photo Zone ، #Hash کلیک کنید. از آرزو پست رویداد را با برچسب به اشتراک بگذارید.
سرانجام ، می توانید در مورد پایان مشارکت یا URL برای به اشتراک گذاشتن در آخرین پست در مورد رویداد شهر در ساچون نظر دهید

برندگان این رویداد در اواخر ماه فوریه با قرعه کشی تصادفی اعلام می شوند ، و در رویداد “دعوت از دوستان” در مجموع 60 نفر برای 5000 فروشگاه برنده ، گواهی هدیه تلفن همراه دریافت می کنند و هنگام اشتراک پست های رویداد – 10،000 تلفن همراه گواهینامه ها به هر 40 نفر در وبلاگ و فیس بوک هدیه داده می شوند.

جزئیات این رویداد را می توان در SNS رسمی شهر ساچئون یافت.

مقامات شهری می گویند: “منطقه عکس بندر Daepo” اگر نوستالژی آلوده شود … “از طریق رویداد SNS ، منطقه عکس بندر Daepo و جاده ساحلی رنگین کمانی که می توانید از مناظر خنک دریا لذت ببرید برای راحتی گردشگران تبلیغ می شود. ، کرونا خسته 19 در زندگی روزمره خود. امیدوارم این یک مقصد سفر باشد که می تواند باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *