Sacheon-si، Samcheonpo-aga تجدید نظر را به دست آورد!

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] دادگاه همچنین دست ساكئون سیتی را در تجدیدنظر در مورد ادعای حق چاپ مجسمه Samcheonpo-Agasan در پارک نوسان و آواز Samcheonpo-Agasan در پارک Daekyo تائید كرد.

به گفته شهر ساچئون در تاریخ 26 ، دادگاه منطقه ای مرکزی در سئول اعتراض آقای غمگین پارک مو را رد کرده است.

از آنجا که آقای بانویاول فقید به حق کپی رایت انجمن کپی رایت کره اعتماد داشت ، اولین دادخواست را که حکم داد مدعی پارک مو ادعایی ندارد ، تأیید کرد.

بر اساس این تصمیم ، “متن متناسب با آثار موسیقی است و فقط گیرنده که یک متولی است ، حق طرح دادخواست بر اساس توافق نامه اعتماد را دارد.” نمیبینم. “

وی همچنین تصمیم گرفت: “دشوار است درک کنید که عنوان Samcheonpoaga-san شامل افکار یا احساسات مستقلی است و منطقی است که فرض کنیم یک مجوز ضمنی و جامع برای تولید کارائوکه وجود داشته است” و “مربوط به استفاده منصفانه از کار. “

Park Mo ، سه دختر خانواده مرحوم Banyavol ، در سال 2016 دادخواست نقض حق نسخه برداری علیه Sacheon City را تنظیم کردند.

بنای یادبود آواز Samcheonpo-Agasan و مجسمه Samcheonpo-Agasan که در پارک نوسان نصب شده ادعا می کند با استفاده از متن و عنوان بدون اجازه کپی رایت این زبان را نقض می کند و خسارت 67.5 میلیون وون را که 15 است ، ادعا می کند. of از تعداد کل هزینه های ساخت.

در پاسخ ، ساچئون سیتی ادعا می کند که قبل از ساخت بنای یادبود آواز Samcheonpoaga در سال 2005 ، آهنگساز ، غزل سرای و خواننده به نظرات آنها گوش داده و درباره آنها کتبا بحث کرده اند.

وی در ادامه تأكید كرد كه در نظر گرفته شده است كه آقای بانیاول با حضور در جشنواره كارائوكه به طور ضمنی با استفاده از این اثر ، مانند تبلیغ آن موافقت كرده است.

به طور خاص ، موقعیت ساچئون سیتی این است که هیچ ارتباطی با نقض حق چاپ ندارد ، زیرا اسم مشترک بانوی جوان با اسم صحیح نشان دهنده نام منطقه سامچئونپو ترکیب شده است.

یک کارمند از ساچئون سیتی گفت: “قبل از ایجاد آهنگ ، ما به اندازه کافی با غزل سرای ، آهنگساز و خواهر (بانگ اول یون) بحث و گفتگو کردیم و در ساخت آهنگ شرکت کردیم ، بنابراین دادگاه تأیید کرد که آقای پارک هیچ ادعایی نداشت. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *