Saemaeul Geumgo ، Jangwi 2-dong ، Seongbuk-gu ، “اشتراک برنج از عشق”

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Saemaeul Geumgo ، Jangwi 2-dong ، Seongbuk-gu (رئیس جونگ یئول هان) “رویداد اشتراک برنج Jomdori” را قبل از جشن سال نو قمری در 27 ام برگزار کرد.

“برنج عشق جمدوری” با مشارکت فعال محلی و حامیان Saemaul Geumgo در جنگوی 2 دونگ تهیه شد که از اواخر سال گذشته ادامه داشت. 359 کیسه (7180 کیلوگرم) 20 کیلوگرم برنج سفید جمع آوری شده در مرکز مسکونی 2 دونگ جنگوی (دانگ جانگ کیم یونگ-هوان) و به طور مساوی برای همسایگان نیازمند ، از جمله ساکنان اولیه ، شهروندان سالخورده ای که تنها زندگی می کنند ، خانواده های مجرد و مناطق نابینای اجتماعی.

Saemaul Geumgo در جنگوی 2 دونگ عشق به همسایگان را دوست دارد و هر ساله یک رویداد اشتراک برنج برگزار می کند. در میان آنها ، اهالی به دلیل مشارکت در فعالیت های مشترک در جامعه محلی مورد تقدیر قرار گرفته و به ایجاد جامعه ای شاد برای رفاه روستا کمک می کنند.

شهردار لی سونگ-رو ، که در این مراسم شرکت کرده بود ، گفت: “از اینکه در زمان های دشوار از من حمایت کردید متشکرم” ، و گفت: “Songbuk-gu فعالانه جلو می رود تا ساکنان دشوار بتوانند زمستانی گرم را پشت سر بگذارند ، توجه و مشارکت جامعه را جلب کنند. “

جونگ یول هان ، رئیس Saemaul Geumgo ، Jangwi 2-dong ، همچنین گفت: “من می خواهم از کسانی که در جمع آوری کمک مالی همکاری کردند ، سپاسگزارم تا آنها بتوانند از همسایگان خود که نیازمند هستند مراقبت کنند و به قول خود عمل کنند. کوچولوهایی که به اشتراک خواهم گذاشت بیرون خواهم رفت “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.