Sejong City از طریق ارتباط در محل با شرکت ها سرعت بهبود فضای شرکت را تسریع می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] در نوزدهم ، شهر ویژه خودگردان سجونگ در نوزدهم اعلام کرد که اقدامات شخصی را برای بیش از 90 توصیه جمع آوری شده در کنفرانس های مجتمع صنعتی سال گذشته و بازدید از سایت های شرکت های بزرگ هدف گذاری کرده است.

از ژانویه تا دسامبر سال گذشته ، این شهرستان س questionsالاتی را در مورد بهبود و دشواری های محیط حاکمیت شرکتی شنیده است ، از جمله سه جلسه ریاست بازار از طریق بازدیدهای محلی و کنفرانس ویدیویی آنلاین از ژانویه تا دسامبر سال گذشته و 18 بازدید از شرکت ها به ریاست رئیس اداره امور اقتصادی و اقتصادی دفتر صنعتی

از این طریق ، در مجموع 90 پیشنهاد یافت شد که 67 مورد (74.4٪) بهبود یافته و 14 مورد در مرحله بررسی هستند یا در مرحله بررسی طولانی مدت هستند. 9 مورد (10.0٪) قصد خود را برای انجام سریع این کار اعلام کردند.

تأیید شد که عمده مشکلات شرکت های منطقه Sejong در سال گذشته مربوط به شرایط اسکان مانند بهبود حمل و نقل عمومی و تأمین محل اسکان کارگران بود.

بر این اساس ، این شهر در حال بررسی عملکرد اتوبوسهای تقاضای مطابقت و گسترش مسیرهای موجود برای بهبود حمل و نقل عمومی در منطقه Sejong در شمال ، از جمله Jeonui و برخی مناطق ، و مدیریت استفاده از مسکن خوشحال در منطقه مسکونی 4-2 برای اسکان کارگران است.

به طور خاص ، به دلیل شرایط سخت جابجایی در Happy Housing ، ما در حال حاضر با کره زمین و شرکت مسکن (LH) در حال مذاکره هستیم تا محل اسکان را راحت کنیم و در صورت آرامش شرایط ، بسیاری از کارگران مزایای دریافت می کنند.

علاوه بر این ، این شهر در تلاش است تا با ارسال درخواست های مقررات زدایی و مشکلات شرکت ، مانند بهبود روش تغییر مواد اولیه مربوط به پروانه ساخت ماسک ، به نماینده دادگستری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​و اداره مرکزی و همچنین اداره و گسترش پروژه های حمایتی برای افراد میانسال.

هوئسان سان کیم ، رئیس بخش پشتیبانی شرکتی شهر ، گفت: “در آینده ، برای تکمیل یک شهر خودکفا ، ابتدا مشکلات کسب و کار را از طریق مراجعه حضوری و کنفرانس های ویدیویی حل خواهیم کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *