Seodaemun-gu “ثبات مسکن” را به اکوسیستم کارآفرینی جوانان اضافه می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Seodaemun-gu بعد از ظهر 27 این ماه در سالن طبقه 3 “FRONT1” واقع در Gongdeok-dong ، Mapo-gu ، برای پایداری جوانان از طرف شرکت های نوپا

بنیاد استارت آپ جوانان بانک یک بنیاد غیرانتفاعی است که توسط 18 م institutionsسسه مالی با 500 میلیارد سهم مشارکت در سال 2012 برای حمایت از شرکتهای نوپا و اشتغال زایی جوان ایجاد شده است.

در مارس 2013 ، در ژوئیه گذشته D.CAMP ، اولین مرکز اکوسیستم راه اندازی کره ، در Yeoksam 1-dong ، Gangnam-gu و Front One ، بزرگترین فضای پشتیبانی در Gongdeok-dong ، Mapo. gu ، افتتاح شد سال کار می کند.

بر اساس این توافق نامه ، Seodaemun-gu به جوانان شاغل در Front One و D-Camp این فرصت را می دهد تا آپارتمان های عمومی شخصی اجاره شده به نام Sinchon Startup Youth Housing (20-81 Changcheon-dong و غیره) را درخواست کنند.

خانه جوانان که قرار است در نیمه دوم سال آینده تکمیل شود ، در 300 متری ایستگاه مترو Sinchon در خط 2 مترو سئول و 600 متری ایستگاه دانشگاه Ewha واقع شده است.

با مساحت 671.7 مترمربع و مساحت کل 5،682.68 متر مربع ، با 2 زیرزمین و 13 طبقه زمین ، 154 خانوار به ازای هر بزرگسال جوان می توانند آن را اشغال کنند. پیش بینی می شود اجاره بها 30-50٪ قیمت بازار اطراف تعیین شود.

علاوه بر این ، طی توافقنامه آن روز ، دو سازمان توافق کردند که برای ایجاد یک اکوسیستم تازه کار در Seodaemun-gu و تشویق کارآفرینان جوان با هم همکاری کنند.

در این مراسم ، شهردار Seodemun-gu Moon Sok-jin گفت: “برای اینکه جوانان به کار اصلی خود بپردازند و برای راه اندازی موفقیت آمیز تلاش کنند ، علاوه بر سرمایه گذاری ، فضا و شبکه ، مسکن مهم است. “من اقدام خواهم کرد.”

کیم هونگ ایر ، رئیس مرکز Decamp-Front One ، با تشکر از Seodaemun-gu ، گفت: “این اولین بار است که مردم با هم همکاری می کنند تا” مکانی برای کار “و” مکانی برای زندگی “فراهم کنند. برای شرکت های نوپا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.