Seong-jae Su برای کسب 2 پیروزی متوالی در 2 مسابقه تور زمستانی KPGA 2021 به چالش کشیده شد

[ad_1]

[세계연합신문 임동성 기자] دومین رویداد “تور زمستانی KPGA 2021” ، “تورنمنت دوم تورنمنت 2021 KPGA (جایزه کل 40 میلیون برنده ، جایزه برنده 8 میلیون وون)” در طی دو روز از چهارم تا پنجم برگزار می شود ، جئونجو ، دوره ایکسان در گونسان ، جئونبوک. 71. 7143 گز)

این تورنمنت که 136 بازی مقدماتی را پشت سر می گذارد ، در دور 2 با 36 حفره برگزار می شود و پس از مرحله اول ، 60 بازیکن برتر تا آخرین مرحله با روش تطبیق نتایج واجد شرایط هستند.

بزرگترین نقطه مشاهده “2021 KPGA Winter Tour 2 Contest” قهرمان “2021 KPGA Winter Tour 1 Contest” است و در حال حاضر شماره 1 در 2021 KPGA Winter Tour Point ، So Seong-jae (30) است که چالش های زیادی را به همراه دارد. 2 قهرمانی متوالی.

به دلیل آب و هوای نامناسب ، این مسابقه در روز آخر لغو شد و اولین دور مسابقات تورنمنت 1 KPGA Winter Tour 1 2021 که به 18 سوراخ کاهش یافت ، در روز اول 2 زیر 69 ضربه را ثبت کرد. آنها مصمم به داشتن یک جام قهرمانی هستند.

سئونگ-جائه گفت ، “من در واقع بازی روز آخر را انجام ندادم ، بنابراین فکر می کنم کمی خوش شانس شدم.” بعد از لبخند زدن ، “من می خواهم فقط با نشان دادن توانایی هایم با پایان دادن به مسابقه دو ، قهرمان شوم. روزها. “بلیط بیندازید.

سپس ، هنگامی که من در دور اول مرحله 1 بازی کردم ، باد بسیار شدید می وزید. بعد از شروع گلف بازی برای اولین بار آن را تجربه کردم. “” در چنین شرایطی ، من نمره پایین را ثبت کردم و با خودم روبرو شدم. وی توضیح داد که اعتماد زیادی کسب کرده است.

هنگامی که Suh Seong-jae برنده “دومین تور تور زمستانی KPGA در سال 2021” می شود ، رکورد کسب دو پیروزی متوالی در سری تورهای زمستانی اولین بار است.

در پاسخ ، سئون-جائه گفت: “رقابت و دور تمرین قطعاً متفاوت است. عصبی می شوم و با بهترین تمرکز در هر سوراخ رقابت می کنم. وی گفت: “من برای بقیه مسابقات و همچنین آن تلاش خود را انجام خواهم داد.”

در همین حال ، در مجموع 744 شرکت کننده در مرحله مقدماتی “دومین تور KPGA Winter Tour 2021 Competition”. 297 نفر آنها آماتور بودند و 31 نفر آخر روی صحنه بودند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.