Seongdong-gu ، امن ترین محله تصادفات رانندگی در سئول!

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] تعداد تصادفات عابر پیاده در سئونگدونگ-گو در بین 25 منطقه خودمختار سئول در سه سال گذشته کمترین میزان بوده است.

در نتیجه اجرای مستمر پروژه های ایمنی ترافیک برای عابران پیاده و رانندگان ، مانند نصب اولین “عبور عابر پیاده هوشمند typeongongong” کشور ، که فن آوری های هوشمند را تلفیق می کند ، و ارتقا of “تجارت برای ایجاد خیابان های امن کودکان” با استفاده از داده های بزرگ این یک پاسخ می شود.

طبق سیستم تجزیه و تحلیل تصادفات جاده ای عمومی (TAAS) از تصادفات عمومی جاده ، کل تصادفات عابر پیاده در سئول از سال 2017 تا 2019 در سه سال گذشته 30123 است.

در این میان ، سئونگدونگ گو ، سئول ، در مجموع 738 حادثه رانندگی ، دست کم در 25 منطقه خودمختار سئول متحمل شده است. علاوه بر تعداد کل پرونده ها برای سه سال ، تعداد موارد در سال نیز به ترتیب 242 و 225 مورد کمترین موارد در سال 2017 و 2019 است.

به طور خاص ، این نسبت به سه سال گذشته (2014-2016) 17.3 درصد کاهش دارد. بین سالهای 2014 و 2016 ، تعداد تصادفات جاده ای در Seongdong-gu 892 نفر بوده است. در آن زمان ، Seongdong-gu سومین منطقه خودمختار در سئول بود ، اما از آن زمان به بعد تعداد تصادفات جاده ای به طور مداوم کاهش می یابد و تعداد کل تصادفات جاده ای در سه سال اخیر او “آخرین افتخار” شد

Seongdong-gu ، که شهر هوشمند هوشمند را به عنوان چشم انداز هفتمین انتخابات داخلی ایجاد کرده است ، بر بهبود ایمنی ترافیک و آسایش عابر پیاده از طریق استفاده از فن آوری های مختلف مدرن مانند فناوری اینترنت اشیا (IoT) و داده های بزرگ تمرکز دارد.

نمونه بارز آن “راهروی هوشمند پیاده روی از نوع Seongdong” است که برای اولین بار در کشور ارائه شد. “Crosswalk هوشمند از نوع Sungdong” ، ترکیبی از 8 فناوری هوشمند مانند روشنایی شدید عابر پیاده ، تشخیص خودکار شماره خودرو ، راهنمایی صوتی برای عابران پیاده و سیگنال های کف ، با کاهش وسایل نقلیه ، خطاهای ایست 83.4٪ را نقض می کند .

همچنین “ایجاد خیابان های ایمن کودکان برای کودکان” ضروری است. از سال 2017 ، Seongdong-gu از انواع مختلف داده های بزرگ ، مانند داده های مسیر Deunghagok-gil ، داده های مربوط به رفتار کودکان و داده های مربوط به امکانات ایمنی ترافیک ، برای انتخاب مناطقی که احتمال تصادف کودکان دارند و ایجاد اقدامات احتیاطی استفاده کرده است.

بر این اساس ، در نوامبر سال گذشته ، سئونگدونگ گو “منطقه مدرسه زرد از نوع سئونگدونگ” را خلبانی کرد ، که در آن تمام امکانات در منطقه محافظت از کودکان با رنگ قابل توجهی رنگ آمیزی شده و دوربین های کنترل سرعت و سیستم های هشدار دهنده سرعت را نصب کردند. دوام و دید عالی در 16 مکان نصب شده است.

پروژه یک اتوبوس مدرسه در حال کار ، که در آن یک مربی ایمنی ترافیک با کودکانی که در همان مسیر به مدرسه می روند به محله می رود و یک نگهبان ایمنی ترافیک در یک منطقه محافظت از کودکان نیز مورد استقبال والدین محلی قرار می گیرد. در حقیقت ، در سال 2019 فقط یک تصادف بین یک کودک و یک ماشین در منطقه حفاظت از کودکان در Seongdong-gu رخ داده است.

امسال Seongdong-gu قصد دارد پروژه های مختلفی را برای بهبود ایمنی عابر پیاده و رانندگان اجرا کند.

یونگ و وون او ، رئیس Seongdong-gu گفت: “ایمنی ترافیک ، که می تواند به طور مستقیم با زندگی مرتبط باشد ، مسئله مهمی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.” “تحت چشم انداز انتخاب عمومی شهر هوشمند هوشمند هفتم ، ما ادامه خواهیم داد” ما روش های پیشرو و ابتکاری برای توسعه مدل “ایمنی ترافیک جنسی” را پیدا خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.