Seongdong-gu ، تمایل به جذب مربیان حرفه ای برای مراکز یادگیری مادام العمر و مراکز آموزش محله

[ad_1]

مرکز آموزش مادام العمر Seongdong-gu مرکز آکادمی علوم انسانی Dokdo-dang

[세계연합신문 송원기 기자] Seongdong-gu ، سئول ، آشکارا مربیان جدید و شایسته ای را برای ارائه خدمات یادگیری مادام العمر شخصی به ساکنان تا 14 ماه جاری استخدام می کند و دوره های جدیدی را که به زمان تغییر می دهند پاسخ می دهد.

رشته استخدام طرحی برای تأمین نیازهای بشردوستانه از طریق مربیانی است که می توانند در شش زمینه از جمله مهارت های حرفه ای ، فرهنگ و هنر و علوم انسانی سخنرانی های آنلاین و آفلاین انجام دهند ، در حالی که یک برنامه یادگیری زندگی گرا را در طول زندگی متمرکز بر استفاده عملی . بودن.

سال گذشته ، 35 معلم از 43 نامزد و 12 مربی از طریق غربالگری شهروندان این منطقه و 34 نفر به عنوان “آهنگ هانجا” انتخاب شدند كه با تفسیر آسان و سرگرم كننده حروف چینی محبوبیت زیادی از دانش آموزان دبستان تا بزرگسالان به دست آورد. . سخنرانی ها در مرکز یادگیری مادام العمر و در مرکز آموزش محله برگزار شد.

امسال ، یک فیلم نمایشی با سخنرانی دریافت می شود و مربی از طریق غربالگری آنلاین از طریق وب سایت مرکز آموزش مادام العمر و YouTube پس از اولین آزمون داخلی انتخاب می شود. پس از انجام غربالگری آنلاین برای افراد محلی از 22 فوریه تا 19 مارس ، در نظر داریم در پایان ماه مارس به صورت جداگانه به انتخاب کنندگان اطلاع دهیم. مدرسان منتخب با توجه به شرایط موجود در مرکز آموزش مادام العمر و مرکز آموزش محلی دوره های آنلاین و آفلاین را باز و اجرا می کنند.

هر کسی که در این زمینه تجربه داشته باشد می تواند برای دریافت صلاحیت اقدام کند و شما می توانید فرم درخواست را از خبرنامه در وب سایت Seongdong-gu یا اخطار در وب سایت مرکز آموزش مادام العمر Seongdong-gu را بارگیری کنید ، فرم درخواست را پر کنید و ارسال کنید آن را از طریق ایمیل ([email protected]) ارسال کنید.

با شیوع طولانی مدت COVID-19 ، انتظار می رود برنامه ای تهیه شود که تقاضا را بر اساس نتایج غربالگری شناسایی کند ، ضمن اینکه با ارائه فیلم های رایگان به ساکنان روزانه ، فرصت نشاط را فراهم می کند.

شهردار Seongdong وون اوه یونگ گفت: “اکنون زمان آن فرا رسیده است که آموزش را برای توانایی انجام انواع کارهای حرفه ای و گسترش فرصت های یادگیری مادام العمر برای ساکنان از طریق توسعه و کار با برنامه هایی که می تواند به جامعه مانند اشتغال بازگرداند ، تغییر دهید. شرکت های نوپا ، کمک های استعدادیابی و غیره وی گفت: “من این كار را انجام خواهم داد ، امیدوارم كه از مربیان ذی صلاح پشتیبانی زیادی داشته باشم تا بتوانم با آنها كار كنم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *