Seongdong-gu ، یک لوله آب یخ زده ، بلافاصله آن را ذوب می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] از روز دوازدهم ، سئونگدونگ-گو ، سئول ، با راه اندازی “سرویس نگهداری یخ دریا” برای خانوارهای آسیب پذیر که از مشکل انجماد لوله های آب به دلیل موج سرما رنج می برند ، پاسخ بسیار خوبی از سوی ساکنان دریافت کرد.

با بارش شدید برف در هفته گذشته و موج سرد به -20 درجه سانتیگراد ، که روز به روز ادامه داشت ، ناگهان لوله های آب از خانه به خانه دیگر یخ زدند و باعث ناراحتی زیادی برای ساکنان شد. انتظار می رود آخر هفته آخر هفته دوباره دما کاهش یابد.

بر این اساس ، Seongdong-gu یک گروه متشکل از شش تیم اعزامی اضطراری ، به همراه 12 کارمند فنی حرفه ای از شرکت مدیریت شهری Seongdong-gu تشکیل داد و سیستمی را راه اندازی کرد که به ساکنان اجازه می دهد هنگام گزارش یخ زدگی در شبکه های آب ، بلافاصله اعزام شوند.

دلیل این امر این است که در صورت عدم تأمین آب ، بلافاصله به افراد اطلاع داده می شود و می توان ناراحتی خارج نشدن از آب را با پیش بینی چرخش برای مدت طولانی تجربه کرد.

بلافاصله پس از دریافت گزارش ، تیم اورژانس برای بررسی وضعیت شبکه های آب و اقدامات سریع اولیه مانند ذوب شدن یخ در شبکه های آب یخ زده ، به خانه فرد قربانی مراجعه می کنند. علاوه بر این ، در صورت شکستن یک متر و ایجاد هزینه های تعمیر ، هزینه های تعمیر ممکن است برای کمک اضطراری از نوع سئول واجد شرایط باشد.

ارشد کیم مو از سئونگ سو – دونگ ، که پس از شکست سیزدهمین منبع آب توسط سرویس پشتیبانی می شود ، گفت: “این روزها فقط به دلیل کرونا 19 ، برف سنگین و امواج سرد فقط در خانه هستم. من گفتم که باید چند ساعت صبر کنم ، اما وقتی با مرکز جامعه دونگ تماس گرفتم ، بلافاصله بیرون رفتم و مشکل را حل کردم. ”

ساکنانی که خدمات اعزام اضطراری می خواهند می توانند با مرکز جامعه محل زندگی خود تماس بگیرند یا از آن بازدید کنند. سخنگوی کو توضیح داد که “سرویس نگهداری یخ دریا” که این بار راه اندازی شده است قرار است به طور منظم هر زمستان مورد استفاده قرار گیرد.

در همین حال ، Seongdong-gu از سال 2018 گزارشگران زندگی Seongseong-dong را برای خانواده های آسیب پذیر مانند افراد دارای معلولیت و افراد مسنی که تنها زندگی می کنند ، اداره می کند. مسائل نیز به سرعت حل و فصل می شوند. فقط در سال گذشته ، 453 خانوار 815 خدمات دریافت کرده اند.

شهردار سونگدونگ وون اوه یونگ گفت: “ما به تلاش خود برای حل سریع مشکلات و ناراحتی های زندگی هر ساکن با یک سرویس زندگی گرا متناسب با فصل و شرایط ادامه خواهیم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *