Seongdong-gu با صفحه اصلی جدیدتری ملاقات می کند که با ساکنان ارتباط برقرار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Seongdong-gu ، سئول اعلام کرده است که وب سایت Seongdong-gu Office را به طور کامل از ژانویه امسال راه اندازی کرده است.

صفحه اصلی مجدداً سازماندهی شده است تا کاربر محور باشد تا استفاده از آن در هر زمان و هر مکان راحت تر و راحت تر باشد.

صفحه اصلی شهر که به طور متوسط ​​بیش از 5000 نفر روزانه از آن بازدید می کنند ، به طور مداوم در اطلاع رسانی ساکنان در مورد اطلاعات اداری و مدیریت و ارتباط با ساکنان نقش دارد.

بر این اساس ، این شهر تلاش زیادی در جهت سازماندهی مجدد صفحه اصلی خود جهت تأمین نیازهای اداری ساکنان شهر برای اطلاعات آنلاین ارائه شده به مدیریت شهری انجام داده است.

ابتدا ، صفحات خانگی که به صورت جداگانه مدیریت می شوند ، بر اساس آخرین فن آوری ها مطابق با چارچوب استاندارد دولت الکترونیکی ، ادغام و بازسازی می شوند. با افزودن منوها یا برنامه ها ، این ساختار در ساختاری انعطاف پذیر ساخته شده است که می تواند به راحتی تغییر کند تا بتواند به سرعت در حال تغییر نیازهای ساکنان باشد.

علاوه بر این ، عملکرد صفحه نمایش که فقط برای رایانه های شخصی بهینه سازی شده بود ، روی تلفن هوشمند اعمال شد تا بتوان از همه مطالب بدون هیچ گونه محدودیت عملکردی استفاده کرد.

به طور خاص ، با ارائه عملکرد رزرو یکپارچه که به شما امکان می دهد برای یک بار در محل تحصیل ، رزرو تسهیلات و ثبت رویداد اقدام کنید ، دردسر دریافت صندلی هایی که بسته به برنامه عملیاتی متفاوت باشند از بین می رود.

وب سایت جداگانه ای برای زمینه های جدید نیز تهیه شده است. وب سایت فرهنگ و جهانگردی به تازگی افتتاح شده است بنابراین شما می توانید به راحتی از جاذبه های گردشگری ، رویدادهای جشنواره و دوره های مضمون در Seongdong-gu بازدید کنید.

علاوه بر این ، صفحه اصلی Seongdong News برای به اشتراک گذاشتن نظرات از طریق شبکه های اجتماعی از طریق فیس بوک یا YouTube ایجاد شده است و توانایی برقراری ارتباط فوری و مشارکت در Seongdong-gu با توانایی بررسی فوری اخبار و اطلاعات خبرنامه افزایش یافته است.

همچنین لازم به ذکر است که دفتر خدمات کشوری ، که اولین مقام در کشور است و در یک مکان برای درخواست های مدنی مستقر است ، نیز قابل ذکر است. برای بازدید کنندگان از خدمات ملکی ، می توان وضعیت غیرنظامیان منتظر در اتاق خدمات ملکی خوشحال در طبقه اول را در زمان واقعی بررسی کرد تا بتوان از آنها برای جلوگیری از ساعات شلوغ استفاده کرد.

علاوه بر این ، دادخواست های مدنی با پیوند دادن سایت هایی مانند “دولت 24” و “ثبت الکترونیکی روابط خانواده” با یک کلیک به راحتی ارسال می شد.

“وب سایت Seongdong-gu ، که طی 10 سال به طور کامل ساماندهی شده است ، بر ارائه اطلاعات آموزنده تر به ساکنان متمرکز است.” من این کار را خواهم کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *