Seongdong-gu برای صرفه جویی در مشاغل کوچک 10٪ تخفیف در گواهینامه های هدیه Seongdong را دوست دارد

[ad_1]

“گواهی هدیه عشق Sungdong” را می توانید از سوم این ماه در برنامه تلفن همراه Zero Pay خریداری کنید.

[세계연합신문 송원기 기자] سئونگدونگ گو ، سئول ، اعلام کرده است که در تاریخ 3 این ماه گواهی هدیه عشق سونگدونگ صادر می کند. مصرف کنندگان می توانند ماهیانه تا 700000 درآمدزایی را به صورت تلفن همراه با 10٪ تخفیف خریداری کنند.

گواهی هدیه عشق Seongdong که برای نجات اقتصاد محلی که به دلیل طولانی بودن کرونا 19 راکد است و برای افزایش فروش به صاحبان مشاغل کوچک ، راکد است ، سال گذشته در 8800 فروشگاه مرتبط استفاده شد. در سال جاری ، این مقیاس با مقیاس 15 میلیارد درآمد کسب شده در نیمه اول صادر شد و تعداد فروشگاه های متصل 200 نسبت به سال گذشته افزایش یافت.

گواهی هدیه عشق Seongdong می تواند در بیش از 9000 فروشگاه مرتبط با Zero Pay در منطقه از جمله بازارهای سنتی ، آکادمی ها ، رستوران ها ، بیمارستان ها ، داروخانه ها و سالن های زیبایی استفاده شود. با این حال ، استفاده در صنعت سرگرمی و سرگرمی محدود است و با توجه به هدف معرفی گواهی هدیه برای افزایش فروش به صاحبان مشاغل کوچک ، فروشگاه های بزرگ و نیمه بزرگ ، آکادمی ها برای کنکور به عنوان موضوعات عمومی و زبان های خارجی با فروش سالانه بیش از 1 میلیارد سالن سینمایی کسب شده با شرکت های بزرگ ، شرکت های بزرگ و متوسط ​​مرتبط هستند.

برای استفاده ، برنامه تلفن همراه Zero Pay (Bple Zero Pay ، Check Pay ، Payco ، Nonghyup Allone Bank و غیره) را روی تلفن هوشمند خود بارگیری کنید و سپس برای خرید گواهی هدیه و خرید گواهی هدیه با حساب پرداخت متصل شوید (ثبت نام کنید) برای عشق سونگدونگ. در فرم تلفن همراه می توانید 4 نوع یادداشت از 100000 وون ، 50،000 وون ، 10،000 وون و 5،000 وین را انتخاب و استفاده کنید.

گواهی های هدیه استفاده نشده در صورت درخواست بازپرداخت ظرف 7 روز پس از خرید ، به طور کامل بازپرداخت می شوند و اگر بیش از 60٪ از ارزش اسمی گواهی هدیه استفاده شده باشد ، باقیمانده آن قابل استرداد خواهد بود.

این منطقه بودجه قابل توجهی را تأمین کرد و 70.5٪ درصد P از 17 میلیارد به دست آمده در سال جاری به 29 میلیارد دلار در سال گذشته و در نیمه اول سال جاری پس از تصویب قانون در ژوئیه سال گذشته افزایش یافت “دستورالعمل صدور و عملکرد هدیه گواهینامه های عشق Seongdong (پیشنهاد شده) “این برنامه همچنین قصد دارد به طور فعال اقتصاد محلی را ارتقا دهد.

یانگ “، که اغلب از گواهینامه های هدیه Sungdong Love استفاده می کند ، گفت:” من بسیار خرسندم که می توانم در فروشگاه هایی که اغلب از آنها با 10٪ تخفیف استفاده می کنم محصولات را خریداری کنم. “” من می خواهم آن را به طور گسترده در سراسر جهان تبلیغ کنم ، زیرا می توانم در هنگام استفاده از صاحبان مشاغل کوچک در منطقه به آنها کمک کنید. ”

شهردار Seongdong ، Guon-o Jung گفت: “استفاده از گواهینامه های هدیه عشق Seongdong می تواند با افزایش مصرف در منطقه و همچنین با بسیج بودجه در منطقه ، درآمد صاحبان مشاغل کوچک محلی و خوداشتغالی را افزایش دهد.” “مصرف خردمندانه برای کاهش بار اقتصادی بر دوش شهروندان. در نتیجه ، من امیدوارم که COVID-19 طولانی مدت بتواند کمی به زندگی کسی که دچار مشکلات اقتصادی است ، روح و جان بدهد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *