Seosan-si ، خاک سطحی ро پشتیبانی برای درمان نهال برنج دریافت کرد!

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] سئوسان سیتی روز سوم اعلام کرد که برنامه هایی را برای حمایت از تولید خاک و برنج برای پشتیبانی پایدار کشاورزی تا تاریخ 23 دریافت خواهد کرد.

فرد مورد نظر كشاورزی است كه نشانی در شهر سئوسان دارد و در یك ارگان مدیریت کشاورزی ثبت شده است.

به طور خاص ، شهر امسال استاندارد پشتیبانی هر دو پروژه را به میزان قابل توجهی از 3 به 4 هکتار برای کاهش بار کشاورزی گسترش داده است.

100٪ مساحت کشاورزی تا 4 هکتار و 50٪ 4 هکتار یا بیشتر با سرمایه گذاری 2.95 میلیارد درآمد حاصل برای خاک تولید ترانشه پشتیبانی می شود.

با این حال ، میزان پشتیبانی تا 2850 وون در هر اسلحه برای خاک 20 درجه بالا و 5000 وون در هر تفنگ برای 40 درجه خاک برتر است.

سانگتو را می توان از 44 محصول از 18 شرکت که در اوایل ژانویه با فدراسیون ملی تعاون های کشاورزی قرارداد بسته شده اند ، انتخاب کرد.

داروی درمان نهال برنج 1.3 میلیارد بوی بد برای حمایت از 70٪ از سطح کشاورزی تا 4 هکتار سرمایه گذاری خواهد کرد. شهر و نونگیوپ به ترتیب 50 و 20 درصد پرداخت می کنند.

قیمت واحد استاندارد تا 7000 KRW برای یک کیسه دارو است. داروها را می توان از بین 8 محصول از 5 شرکت مورد توافق با فدراسیون ملی تعاون های کشاورزی انتخاب کرد.

درخواست های مربوط به خاک و دارو را می توانید تا تاریخ 23 به مرکز اداری مراقبت های اجتماعی در محل زندگی خود ارسال کنید.

Maeng Jeong-ho ، شهردار سئوسان ، گفت: “از امسال به بعد ، ما سطح حمایت استاندارد را به 4 هکتار گسترش خواهیم داد ، که انتظار می رود بار مدیریت بسیاری از کشاورزان را کاهش دهد. مدیریت پایدار کشاورزی. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.