Siheung-si “کیک های دست ساز پر از اخلاص” ساخته شده توسط افراد معلول در مرکز مراقبت از معلولیت Nolitre

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 29 ژانویه ، مرکز اداری رفاه جانسون دونگ (مدیر سانگ ایک لی) اعلام کرد که 10 کیک دست ساز (معادل 170،000 وون) توسط افراد معلول از محل کار نولیتر ساخته شده است تا از افراد معلول محافظت کند (مدیر پارک یانگ چون) ) توسط بنیاد رفاه 1٪ تعیین می شود.

محل کار برای حمایت از افراد دارای معلولیت Nolitre یک کارگاه آموزشی برای حمایت از افراد معلول است که در Daeya-dong واقع شده است. به افراد معلول که در ورود به بازار کار مشکل دارند ، آموزش و تحصیل و شغل ارائه می شود و برنامه های مختلف تجربه آشپزی به عموم مردم ارائه می شود. علاوه بر این ، درآمد حاصل از آن برای پرداخت و حمایت از افراد دارای معلولیت هزینه می شود.

Park Young-chun ، مدیرعامل محل کار معلولیت Nolitter ، گفت: “ما به گسترش فرهنگ به اشتراک گذاری از طریق کمک های مالی ماهیانه و فروش کاغذ توالت و شکلات های دست ساز jumbo roll که به عنوان محصولاتی که توسط وزارت بهداشت و درمان و رفاه با مشکل روبرو می شود ، ادامه خواهیم داد. در سال 2020 برای گسترش اشتغال و استقلال اقتصادی من تلاشم را حفظ خواهم نمود.

مدیر سانگ ایک لی گفت: “از تلاش شما برای استقلال افراد دارای معلولیت علی رغم مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا 19 تشکر می کنم.” “در آینده ، ما فعالانه ابتکار عمل را خواهیم داشت و علاقه خاصی به خرید محصولات برای به شدت معلولیت داریم تا بتوانیم به افراد معلول کمک کنیم تا در آینده مستقل شوند و کار کنند. من این کار را خواهم کرد “

در همین حال ، کیک های خانگی تحویل داده شده در این روز به 10 نسل از بزرگان کم درآمد و خانواده های تک والدی که در سال 2021 در روز تولد خود در ماه فوریه مشورت مشاوره دارند ، تحویل داده شد. در آینده ، ما قصد داریم با شرکت در مشاوره برای افراد مسن و آسیب پذیر که به روز تولد رسیده اند ، کیک تحویل دهیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *