Sokcho-si ، 2021 پروژه تحقیق فکری ارائه آنلاین یک ساکن

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 در جامعه محلی و تمرین فاصله در زندگی روزمره ، شهر سوکچو جلسه آنلاین توجیهی انگلیس درباره پروژه تحقیق فکری تا سال 2021 را برگزار می کند.

در این جلسه اطلاعاتی از ساکنان آنلاین ، تیم تحقیق کاداستر یک ویدیو را با هدف و روش پروژه بررسی مجدد کاداستر برای Gyo-dong 2 ، 3 ، 4 ، 5 و 6 ، با ارائه فرم های رضایت نامه و همکاری ساکنان. کشورها

برای انجام یک جلسه اطلاع رسانی آنلاین برای ساکنان محلی ، شهر Sokcho یک راهنما برای صاحبان زمین در منطقه پروژه ارسال کرد و آن را برای مشاهده از طریق کانال و وب سایت شهر Sokcho آماده کرد. با این حال ، برای صاحبان زمین که استفاده از جلسات اطلاعاتی ساکنان محلی دشوار است ، ما قصد داریم با توضیح پروژه به صورت جداگانه در محل ، مانند بررسی مجدد کاداستر و شنیدن نظرات ، مشکل را به حداقل برسانیم.

پارک جائ هونگ ، رئیس خدمات ملکی سرزمین ، گفت: “ما با کاهش هزینه های اجتماعی و مرزی از جمله حل عدم انطباق به دلیل پروژه تحقیق فکری و افزایش ارزش استفاده از زمین ، در حمایت از حقوق مالکیت ساکنان کمک خواهیم کرد. و حل اختلافات مرزی بین همسایگان. “ما خواستار مشارکت فعال و مساعدت ساکنان هستیم تا پروژه تحقیق فکری بدون مشکل ادامه یابد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *