Sokcho-si در حال جمع آوری 2021 درخواست کمک برای ماهیگیران است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر سوکچو افرادی را استخدام می کند که تا 18 فوریه واجد شرایط کمک هزینه کشاورزان در سال 2021 (بخش شیلات) هستند.

تجارت کشاورزی و شیلات (بخش شیلات) پروژه ای است که برای توسعه پایدار روستاهای کشاورزی و ماهیگیری در حوزه قضایی ، حفاظت از محیط زیست از طریق فعالیت های کشاورزی و شیلات و ارتقا of عملکردهای منافع عمومی کشاورزی و دهکده های ماهیگیری ، مانند نگهداری از روستاهای کشاورزی و ماهیگیری ، و ایجاد ثبات درامد برای کشاورزان و ماهیگیران. شخصی که در یک آدرس در Gangwon-do بالا زندگی می کند و باید حداقل 2 سال به عنوان یک شرکت ماهیگیری ثبت شده باشد. برنامه ها از دهکده ماهیگیری مربوطه و اداره دریایی شهر سوکوو دریافت می شود و نامزدهای نیمه اول امسال پس از بحث و بررسی مشخص می شوند. گواهینامه های هدیه Gangwon به ارزش 700000 درآمد سالانه برای هر خانوار ، به کسانی که شرایط حمایت را دارند ، داده می شود.

یک مقام مسئول از شهر سوکچو گفت: “من امیدوارم که همکاری دهکده ماهیگیری و مشارکت های فراوان ماهیگیران انجام شود تا این پروژه بدون هیچ مشکلی برای ثبات درآمد ماهیگیران و توسعه پایدار دهکده ماهیگیری ارتقا یابد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *