Songsan 1-dong ، شهر Uijeongbu ، طراوت و ایمنی را با هم ارائه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] از سال گذشته ، Songsan 1-dong Chitalishte در Uijeongbu به طور فعال پروژه های مربوط به پروژه G&B City را تبلیغ می کند ، و از آنجا که پروژه های فعالی را برای تقویت ایمنی و سبز شدن در Chitalishte و جاده ها انجام می دهد ، استقبال خوبی از طرف ساکنان دریافت کرده است. با بسیاری از جمعیت و وسایل نقلیه شناور.

پروژه G&B City پروژه ای برای بهبود محیط کل شهر از طریق کمی و کیفی گسترش مناطق سبز موجود ، به جای کاشت فقط گل و درخت ، به عنوان هفتمین پروژه انتخابات عمومی است که باعث می شود شهر Uijeongbu سبزتر و بیشتر شود. زیبا.

Songsan 1-dong ، با توجه به جابجایی زیاد مردم از مناطق دیگر که از اطراف Uijeongbu می گذرند ، هنگام سفر از طریق پروژه کاشت دیوار صورتی رنگ عایق صدا بدون صدا با عبور از جایگزینی بزرگراه ملی ، می توانست زیبایی شهروندان را حتی در میان ترافیک جاده احساس کند. . در اتمام موفقیت آمیز پروژه های تخت گل و محوطه سازی در پیاده رو اطراف خط راه آهن به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است.

علاوه بر این ، 600 گیاه از Mugunghwa در منطقه تفریحی سبز در جاده پیک نیک روبروی مرکز جامعه کاشته شد تا هدف این پروژه را نجات دهد ، پیوست را تقویت کند و یک منظره شهر زیبا ایجاد کند.

فضای درمانی در داخل و خارج ساختمان فراهم شده است تا ساکنان خسته شده توسط کرونا 19 سال گذشته بتوانند برای مدتی لبخند بزنند. علاوه بر منطقه عکس واقع در حیاط جلوی مرکز اجتماع ، که آخرین بار پاسخ مثبت ساکنان را به دنبال داشت ، در ورودی مرکز جامعه یک باغ داخلی با موضوع “شما به عنوان یک گل زیبا هستید” تهیه شده است.

علاوه بر این ، در راستای شعار پروژه G&B City برای ایجاد یک شهر سبزتر و زیبای Uijeongbu ، در 220 متر مربع از مساحت سقف ساختمان ، در مجموع 8 درخت مانند درختان کاج و 9 بوته مانند گیاهان کوهی ، در مجموع 335 درخت و در مجموع 8 گونه چمنزار گلدار و در مجموع 1000 سقف برای کاشت 300 گیاه محوطه سازی شد و برای ساکنان خانه هایی مانند لامپ ، آلاچیق و عرشه های چوبی پناهگاهی در نظر گرفته شد تا ساکنان مرکز اجتماع بتوانند راحت و راحت بمانند. ماندن.

Songsan 1-dong توالت باز در طبقه اول را بازسازی کرد ، ساکنان ساکن مرکز اجتماع می توانند از آن در خارج از خانه استفاده کنند ، آن را به یک توالت راحت و راحت تبدیل کنند و درب اتاق انتظار را برای یک دادخواست مدنی با یک درب اتوماتیک برای عابران پیاده جایگزین کنند.

علاوه بر این ، برای ایجاد فضایی دوستانه با توجه به ویژگی های فضایی Chitalishte به عنوان یک پناهگاه و فضای مشارکت ، ما در همه فصول با محوطه سازی داخلی از طریق پیشخوان های دادخواست های مدنی و درب آتش نشانی فولادی کتابخانه ، محیطی سبز را برای دادخواست های مدنی ایجاد کردیم. طبقه دوم با یک در شیشه ای باز شد. جای خود را به یک اتاق کنفرانس کوچک داده است ، فضای اصلی اتاق کنفرانس سازمانهای محلی ، بنابراین جلسات در یک فضای روشن برگزار می شود.

علاوه بر این ، نظارت تصویری برای ایمنی و امنیت ساکنان در اتاق مشاوره برای مراقبت های اجتماعی و پارکینگ Chitalishte متصل به منطقه مسکونی نصب و اجرا می شود.

کیم جین سو ، رئیس Songsan 1-dong ، گفت: “ما قصد داریم کارهای بیشتری برای تبدیل شدن به Songsan 1-dong انجام دهیم ، این زیرساخت های سبز ایجاد می کند که ممکن است برای شهروندان و بازدید کنندگان Uijeongbu بیشتر باشد منطقه ای که مرکز شهر قدیم و شهر جدید در کنار هم زندگی می کنند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *