Sunchang-gun ، راه اندازی مقیاس بزرگ یک پروژه جدید نشاط روستایی

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] از این ماه ، Sunchang-gun پروژه Rural New Vitality Plus را توسعه می دهد ، که باعث ایجاد نشاط برای جامعه محلی و امید به ساکنان می شود.

پروژه نشاط روستایی جدید یک طرح پیشنهادی عمومی توسط وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی است که به منظور ارتقا industries صنایع تخصصی و ایجاد شغل ، با استفاده از دارایی های محلی که قبلاً در مناطق روستایی تاسیس شده است ، پایه و اساس رشد خود پایدار در مناطق روستایی را ایجاد می کند.

ارتش برای یک پروژه عرضه عمومی در سال 2019 انتخاب شد و 7 میلیارد دلار در کل هزینه های پروژه در طول چهار سال از سال 2020 تا 2023 سرمایه گذاری کرد تا با اتصال موثر به سخت افزار از قبل تاسیس شده ، رشد جدیدی برای Sunchang-gun ایجاد کند. گروه های اقدام و فعال سازی ارتباط بین مردم ، صنایع و روستاها. او قصد دارد قدرت را پرورش دهد.

به همین منظور ، در اواخر سال گذشته یک تیم برای تبلیغ پروژه New Vitality Plus ، متشکل از یک رهبر تیم ارتقا ، یک دبیرکل و یک دبیر ، و یک دفتر موقت در م Instituteسسه سلامت و ماندگاری تشکیل شد. هدف او پایان ماه است.

ارتش قصد داشت ماه آینده قبل از تبلیغ کامل پروژه ، جلسه توجیهی تجاری برای افراد محلی برگزار کند ، اما با ادامه وضعیت کرونا 19 ، ابتدا یک جلسه توجیهی آنلاین برگزار می کند تا به اتفاق نظر بین ساکنان برسد.

علاوه بر این ، 5000 نسخه از مطالب تبلیغاتی که همه را به کل پروژه راهنمایی می کند ، در هر شهر و روستا تهیه و توزیع می شود و یک صفحه اصلی و وبلاگ باز می شود. به این ترتیب ، ما قصد داریم هر زمان که بخواهیم مردم را در جریان پیشرفت قرار دهیم ، نظرات و شکایات مختلف را جمع آوری کرده و آنها را در ارتقا پروژه منعکس کنیم.

اگرچه امکانات زیادی احداث شده و سازمانهای پشتیبانی واسطه ای در زمینه های مختلفی تأسیس و فعالیت می کنند ، ارتش تصدیق می کند که احساس ساکنان برای پوست کافی نیست و قصد دارد از طریق این پروژه پیشرفت کند.

گونسو هوانگ سوک جو گفت: “امیدوارم ساکنان در پروژه New Vitality Plus علاقه مند و درگیر شوند تا بتواند با افتتاح پروژه های خلاقانه و تشویق گروه های عملیاتی ، خود را به عنوان موتور جدید رشد در جامعه محلی تثبیت کند ، که برای منطقه ضروری است. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *