Sunchang-gun امسال با حمایت صاحبان مشاغل کوچک نفس می کشد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] سانچانگ-گون پروژه های مختلفی را برای حمایت از مشاغل کوچک رنج می برد که از اقتصاد محلی رنج می برند و توسط کرونا 19 امضا شده است. تا نوزدهم ، ارتش اعلام کرد که متقاضیان پروژه های پشتیبانی مشاغل کوچک را برای حمایت از بهبود امکانات و خرید تجهیزات استخدام می کند. برای صاحبان مشاغل کوچک در ساختمان.

پروژه حمایت از مشاغل کوچک از صاحبان مشاغل کوچک محلی پشتیبانی می کند که به دلیل انقباض بی سابقه فعالیت اقتصادی به دلیل رکود اقتصادی مداوم و کرونا 19 ، دچار مشکلات مضاعف شده اند تا بتوانند با رقابت تثبیت حکمرانی کنند.

برای ارتقا the این پروژه ، ارتش بودجه 427 میلیون به دست آمده از جمله 400 میلیون درآمد برای حمایت و توسعه و بازسازی سایت تجاری ، 20 میلیون درآمد وام ثانویه و 7 میلیون درآمد چتر زرد را فراهم كرد.

برای درخواست یک پروژه پشتیبانی از مشاغل کوچک ، نماینده باید دو سال یا بیشتر در Sunchang-gun ثبت نام و اقامت محلی داشته باشد و بیش از دو سال در تجارت فعالیت داشته باشد. با این وجود ، در مورد کارآفرینی ، یک شهروند نظامی که در سال گذشته یا بیشتر ثبت نام کرده و در آن اقامت داشته باشد کافی است.

پروژه بهبود تسهیلات برای صاحبان مشاغل کوچک قصد دارد از پروژه های توسعه و بازسازی امکاناتی مانند توالت ، آشپزخانه و فضای داخلی تاسیسات و همچنین هزینه جایگزینی تجهیزات اساسی و تجهیزات محل کار پشتیبانی کند و از 20 میلیون درآمد در 50 سال پشتیبانی می کند. ٪ هزینه های پروژه. انتخاب یک متصدی کسب و کار از طریق کمیته پشتیبانی مشاغل کوچک در ماه مارس برای نامزدها برنامه ریزی شده است.

علاوه بر این ، پروژه نگهداری ثانویه (مورد خاص) برای صاحبان مشاغل کوچک در هر زمان در طول سال پذیرفته می شود و اگر ارتش با بررسی اسناد وام دریافت کند ، سود حداکثر تا 3 سال تا 4 درصد در سال در نظر گرفته می شود. در صورت اشتراك در کسر چتر زرد برای صاحبان مشاغل كوچك ، مشوق های 120،000 بدست آمده در ماه (10،000 درآمد ماهانه) نیز پرداخت می شود.

از زمان تصویب دستورالعمل مشاغل کوچک سانچانگ-گونگ در سال 2012 ، ارتش اقدامات احتیاطی برای حمایت از مشاغل کوچک را به عنوان احتیاط ارتقا داده و در این مدت 2.322 میلیارد سود برای 204 شرکت فراهم کرده است. برای جزئیات بیشتر در مورد پروژه پشتیبانی مشاغل کوچک ، به اطلاعیه موجود در وب سایت نظامی مراجعه کنید یا با اداره اقتصادی و حمل و نقل دفتر Sunchang-gun تماس بگیرید.

فرد مسلح هوانگ سوک جو گفت: “این فرصت کمی مفید برای تاجران کوچک است که در میان مشکلات بازی داخلی سخت کار می کنند. امیدوارم بسیاری از تجار کوچک به عنوان فرصتی برای فراتر رفتن از مشکلات فعلی ابراز علاقه کرده و در آن شرکت کنند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *