Sunchang-gun در مورد صفر میزان تصادفات در پرورشگاه ها اختلاف نظر دارد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] سانچانگ-گان در تلاش است تا با گسترش چراغ های راهنمایی و دوربین های نظارتی در مناطق محافظت از کودکان در حوزه قضایی ، فضای عابر پیاده را برای کودکان بهبود بخشد. برای تهیه مسیرهای سفر ایمن برای کودکان در سال جاری ، این شهرستان بودجه ای بالغ بر 430 میلیون وون ترتیب داده و پروژه هایی را برای بهبود محیط حمل و نقل در مناطق حفاظت شده کودکان ترتیب می دهد.

هدف اصلی پروژه بهبود فضای ترافیکی منطقه کودکان ایجاد محیط عابر پیاده ایمن با نصب سیگنال ها ، دوربین های کنترل سرعت و نرده های ایمنی در منطقه محافظت از کودکان در ساختمان است. از سال 2019 ، این پروژه به طور مداوم تبلیغ می شود ، و علائم و نشانه گذاری های جاده برای جلوگیری از پارک و توقف در 17 منطقه محافظت از کودکان در ساختمان تکمیل شده است. علاوه بر این ، برای جلوگیری از حوادث کودکان در منطقه حفاظت شده ، چراغ راهنمایی و دوربین های کنترل سرعت در شش مکان از جمله دبستان Okcheon در سانچانگ نصب شده است.

در نتیجه سال گذشته هیچ حادثه رانندگی در پناهگاه کودکان رخ نداد.

امسال سانچانگ گون قصد دارد با نصب چراغ راهنمایی و دوربین های نظارتی در 9 منطقه حفاظت از کودکان ، خطر حوادث رانندگی را کاهش دهد. تا سال جاری ، اجرای این پروژه منجر به نصب دوربین های نظارتی در 15 منطقه از 17 منطقه حفاظت از کودکان می شود. این شهرستان قصد دارد پروژه نصب ترافیك را كه برای سالهای 2022 تا 2022 برنامه ریزی شده بود ، با نصب تسهیلات ایمنی ترافیك ، مانند برآمدگی در دو محل دیگر در سال جاری به پایان برساند.

هوانگ سوک جو ، رئیس Sunchang-gun ، گفت: “متأسفانه ، حتی در یک شرایط دشوار اقتصادی به دلیل تاجگذاری در سال گذشته ، تعداد پارکینگ های غیرقانونی و ایستگاه های اتوبوس در منطقه حفاظت شده به طور قابل توجهی کاهش یافته و هیچ موردی وجود ندارد. حوادث ناشی از ناراحتی مراکز خرید اطراف مدرسه. “سال شد.

در همین حال ، هوانگ سوک جو ، رهبر Sunchang-gun ، با شرکت در چالش ایمنی جاده کودکان در ماه گذشته در پیشگیری از تصادفات کودکان پیشگام است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.