Sunchang-gun سال نو سالم را با یک داوطلب برگزار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] در روز پنجم ، مرکز داوطلبین Sunchang-gun یک کمپین تبلیغاتی را برای جلوگیری از بازدید از شهرهای خود با توزیع ماسک و صابون برای بازدید کنندگان از امکانات چند منظوره در تاریخ 5 برای یک جشن سال جدید قمری برگزار کرد.

در این روز ، دو تا سه نفر به گروه ها تقسیم شدند تا به مراکز چند منظوره مانند بازارها و پایانه ها بروند و با افزایش فاصله اجتماعی تا تعطیلات سال نو میلادی ، ممنوعیت اجتماعات خصوصی با بیش از پنج نفر ماسک و پرهیز از بازدید از شهرهای خود در تعطیلات سال نو قمری.

علاوه بر این ، مرکز داوطلبین Sunchang-gun در نظر دارد یک گروه داوطلب را برای گذراندن تعطیلات سال جدید امن در ماه و انجام فعالیت های قرنطینه ای فشرده در Sunchang Market و سایر امکانات چند منظوره از 8 تا 10 تشکیل دهد.

مدیر کیم سام اخیراً گفت ، “از آنجا که کرونا 19 شرایط دشوارتری نسبت به گذشته است ، من از سازمان های داوطلب و داوطلبانی که در تعطیلات سال جدید قمری برای تقسیم گرما با همسایگان نیازمند خود کار می کنند سپاسگزارم” برای شرکت در این سرویس “

هوانگ سوک جو ، رئیس سانچانگ-گون ، گفت: “من می خواهم از سازمان داوطلب تشکر کنم ، که سخت تلاش می کند تا به سربازان کمک کند سال جدید قمری را در طی مبارزات انتخاباتی حتی در هوای سرد سپری کنند. وی گفت: “من امیدوارم که آنها همچنان به فاصله اجتماعی پایبند باشند و برای فعالیت های داوطلبانه که غیر حضوری نیستند و می توانند گرما را منتقل کنند ، تلاش خواهند کرد.” وی گفت: هنگامی که واکسیناسیون در این ماه آغاز می شود ، پایان کرونا 19 دور نیست ، بنابراین امیدوارم ارتش نیز کمی بیشتر از نیروی خود صرف نظر کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *