Suncheon City از نصب دیگهای بخار کم محیط زیست برای خانه ها در سال 2021 پشتیبانی خواهد کرد.

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] سانچئون سیتی از نصب بویلرهای کم آلاینده (سازگار با محیط زیست) برای منازل پشتیبانی می کند تا با کاهش ریزگردها و بهبود کیفیت هوا ، یک محیط زندگی دلپذیر و ایمن ایجاد کند.

در مقایسه با دیگهای بخار معمولی ، دیگ بخار کم NOx 88٪ اکسید نیتریک (NOx) کمتری تولید می کند ، که مقصر اصلی ریزگردها است و 12٪ بازده حرارتی بهتر دارد ، بنابراین یک دیگ بخار مجاز است. برای برچسب زیست محیطی انستیتوی صنعت و فناوری محیط زیست کره.

سانچئون سیتی قصد دارد با نصب 200000 واحد برای خانوارها و 600،000 واحد برای گروه های آسیب پذیر ، از نصب بیش از 1000 دیگ بخار كم Nox حمایت كند. دوره درخواست در وهله اول است ، اولین بار تا 30 نوامبر برگزار می شود و در صورت اتمام بودجه می تواند زود بسته شود.

خانوارهایی که مایل به نصب دیگ بخار کم آلاینده (جایگزین) هستند می توانند با در دست داشتن مدارک مربوطه برای شرکت نصب دیگ بخار (نمایندگی) اقدام کنند. با این حال ، دیگهای بخار کم NOX از LNG (گاز طبیعی) استفاده می کنند و ممکن است نصب به مکانهایی محدود نباشد که لوله های میعانات به دلیل ظهور آب متراکم نمی توانند نصب شوند ، بنابراین لازم است قبل از نصب امکان بررسی وجود داشته باشد.

سخنگوی سانچئون سیتی گفت: “دیگ بخار کم NOx می تواند تشکیل گرد و غبار ریز را کاهش دهد و هزینه های گرمایشی را کاهش دهد و شما می توانید از اثر یک سنگ و دو گروه لذت ببرید.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *