Suseong-gu نظافت خاصی از معبد تنها را انجام می دهد تا حتی به آخرین آثار زندگی نیز احترام گذاشته شود!

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] Suseong-gu ، Daegu ، در سومین روز اعلام کرد که به دلیل احترام به عزت آن مرحوم و کمک به پایان زیبا ، از نگهداری اقلام و خدمات ویژه برای تمیز کردن مناطق مسکونی حمایت می کند ، زیرا اخیراً تعداد مشاغل انفرادی افزایش یافته است. .

در مورد ذینفعان اصلی که به تنهایی فوت کرده اند (حریم خصوصی) ، بدون ارتباط با خانواده خود و افراد اطرافشان ، آنها اغلب پس از یک دوره زمانی خاص به دلیل نداشتن عضوی از خانواده درگیر هستند. حتی اگر مشکلات بهداشتی کثیف مانند بو و آفات وجود داشته باشد ، درمان آن غیرممکن است ، بنابراین مجبور شدیم با کمک داوطلبان و حامیان با آنها مقابله کنیم. نه تنها ناراحتی همسایگان ، بلکه یک بار سنگین بر دوش اقوام و مالک است.

برای حل این مشکل ، Suseong-gu در ارتباط با گروه پروژه تمیز کردن مرکز خودکفایی منطقه ای Suseong-gu ، بقایای آن مرحوم را سازماندهی کرد و یک سرویس تمیزکاری ویژه را برای بازیابی از سایت Solitude انجام داد. وی قصد دارد “سرویس زیبایی زیبا” را ارائه دهد که آخرین آثار متوفی را که به تنهایی فوت کرده سازماندهی کند و با مشکلات بهداشتی ثانویه ناشی از بو و حشرات سرو کار داشته باشد.

به طور خاص ، Suseong-gu در جولای 2017 مقررات مربوطه را برای جلوگیری از تنهایی تصویب کرد.

سرویس امنیتی موبایل Mind-Eum-Call در ماه مارس راه اندازی شد که به طور خودکار تاریخچه ارسال و دریافت تلفن همراه برای افراد مجردی را که به تنهایی زندگی می کنند ، زندانیان معلول و میانسال و در معرض تنهایی ردیابی می کنند ، ردیابی می کند. ما به طور فعال خدمات مراقبت را معرفی می کنیم.

یک مقام سوسئونگ گو گفت: “ما تلاش می کنیم با ترتیب دادن به مرگ آن مرحوم ، از یک نتیجه قابل قبول حمایت کنیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.