Suwon City ، کاربران یک پروژه سرمایه گذاری برای خدمات عمومی را استخدام می کند … ثبت نام در مرکز رفاه اداری تا اول فوریه

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Suwon City در حال استخدام کاربران پروژه سرمایه گذاری خدمات عمومی 2021 است که می توانند خدمات اجتماعی مختلفی را با توجه به ویژگی ها و نیازهای مصرف کنندگان مانند نوزادان ، معلولان و افراد مسن انتخاب کنند.

Suwon City از 18 تا 1 فوریه درخواست های شرکت در 9 پروژه سرمایه گذاری خدمات عمومی از جمله خدمات پشتیبانی روانشناسی کودک Wouori را در 44 مرکز مراقبت های اجتماعی اداری دریافت خواهد کرد.

از این سال وقتی خانوارهایی با درآمد متوسط ​​120 تا 170 درصد متقاضی خدمات ضروری هستند و به عنوان هدف انتخاب می شوند ، می توانند پشتیبانی خدمات را دریافت كنند و فقط با بخشی از مبلغ خارج از جیب از خدمات استفاده كنند.

در کل 9 سرویس وجود دارد. می توان برای خدمات اجتماعی که نیاز به کمک در هر خانواده ای دارند ، مانند کودکان ، نوجوانان ، معلولان ، افراد مسن و خانواده ها ، درخواست کرد.

برای کودکان service خدمات پشتیبانی روانشناختی ما برای کودکان برای کودکان زیر 18 سال که متوسط ​​درآمد 140٪ دارند و به مدت یک سال به برنامه هایی مانند بازی ، زبان و هنر دسترسی دارند ، در دسترس است. خدمات پشتیبانی بینایی کودک به کودکان 7 تا 15 سال یا کمتر از خانه با متوسط ​​درآمد استاندارد 120٪ یا کمتر اجازه می دهد برنامه هایی مانند جستجوی شغلی ، تجربه میدانی ، مدیریت کار و احساسات service خدمات جسمی و عاطفی یکپارچه برای نوزادان برنامه ای برای رشد جسمی و عاطفی کودکان 3 تا 9 ساله در خانوارهایی با درآمد متوسط ​​استاندارد 120٪ یا کمتر است.

از جمله برنامه های مربوط به معلولان ، خدمات اجاره کمک برای معلولان ، خدماتی است که پشتیبانی شخصی از وسایل کمکی به کودکان و نوجوانان زیر 24 سال را با تاخیر ، ضایعات مغزی و دیستروفی عضلانی فراهم می کند و به طور دوره ای آنها را بررسی و نگهداری می کند. سرویس ورزش شخصی برای افراد معلول پشتیبانی از ورزش یک ساله توسط کارشناسان را به عنوان مربیان ورزشی برای افراد معلول ثبت شده از 4 تا 70 سال در خانوارهایی با درآمد متوسط ​​170٪ یا کمتر فراهم می کند.

سرویس تجویز ورزش سالمندان یک برنامه ورزشی هوازی را حفظ می کند که باعث تقویت قدرت عضلات ، استقامت عضلانی و انعطاف پذیری در خانوارهایی می شود که درآمد متوسط ​​آنها 140٪ یا کمتر یا افراد 65 سال یا بالاتر است مستمری اساسی دریافت کنید ▲ خدمات پشتیبانی عاطفی شخصی برای سالمندان خدمات پشتیبانی موسیقی ، درمانی ، شناختی و عاطفی را به خانوارهایی با درآمد متوسط ​​140٪ یا کمتر یا افراد مسن بالای 65 سال ارائه می دهد. خدمات خدمات ماساژ برای افراد دارای اختلالات بینایی برای خانوارهایی با درآمد متوسط ​​140٪ یا کمتر ، یا در میان دریافت کنندگان مستمری اساسی 60 سال یا بالاتر با بیماری یا افراد دارای ضایعات جسمی و مغزی با معلولیت ثبت شده است. با قیمت پایین

خدمات خانوادگی نیز موجود است. خدمات خدمات ماساژ برای افراد کم بینا می تواند از خدماتی مانند ماساژ کامل بدن ، ماساژ و طب فشاری در میان خانوارهایی با درآمد متوسط ​​140٪ یا کمتر یا در میان دریافت کنندگان مستمری اساسی استفاده کند. counsel خدمات مشاوره خانواده یکپارچه خدمات مشاوره ای را ارائه می دهد که می تواند مشکلات روابط خانوادگی را تا یک سال در خانوارهای دارای فرزندان زیر 18 سال با متوسط ​​درآمد متوسط ​​170٪ یا کمتر حل کند.

یک مقام مسئول از شهر سوون گفت: “ما تلاش خواهیم کرد تا با ارتقا projects پروژه های سرمایه گذاری خدمات عمومی که ویژگی ها و نیازهای مختلف هر خانوار را در نظر می گیرند ، خدماتی ارائه دهیم که عملاً توسط مردم احساس و رضایت داشته باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *