Taean-gun ، 1729 میلیارد درآمد کسب شده در نیمه اول امسال ، “شناور در اقتصاد محلی!”

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Taean-gun بر سرمایه گذاری در 1،729 میلیارد درآمد کسب شده ، که 60٪ “بودجه امسال برای احیای اقتصاد محلی” در نیمه اول سال جاری است ، تمرکز خواهد کرد و از طریق هزینه های پیشگیرانه از بودجه عمومی ، پویایی اقتصاد محلی را بازیابی خواهد کرد. .

براساس شهرستان ، بودجه کل سال 2021 5914 میلیارد بوی بد است که “بودجه ای که مستقیماً بر احیای اقتصادی منطقه تأثیر می گذارد ، مانند سرمایه گذاری ها و پروژه های کار (بودجه احیای اقتصاد محلی)” 2882 میلیارد بوی بد است.

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه به دوران پس از تاج ، ارتش قصد دارد همه کارها را برای احیای اقتصاد محلی ، که به دلیل طولانی شدن حادثه تاج 19 راکد است ، از طریق عملیات مالی استراتژیک و بهبود وضعیت رفاهی ارتش انجام دهد.

به طور خاص ، این برنامه قصد دارد هزینه های معمولی مانند هزینه های مدیریت اداری را که معیار مدیریت مالی خوبی است ، 3.2 میلیارد درآمد در مقایسه با سال قبل کاهش دهد و از آن به عنوان یک منبع تجاری برای احیای اقتصاد محلی استفاده کند و قصد ایجاد 6172 شغل کوتاه مدت و بلند مدت ، با سرمایه گذاری 26.1 میلیارد درآمد کسب شده.

علاوه بر این ، 16.6 میلیارد KRW به “طرح حل شکایات کوچک (313 مورد)” پیشنهاد شده توسط نظامیان از همه اقشار و W KRW 66.8 میلیارد سرمایه گذاری برای بزرگسالان برای کودکان و کل 1165 میلیارد KRW اختصاص داده شده است ، از جمله حمایت از جوانان 26.3 میلیارد KRW ، 12 میلیارد KRW برای خانواده های کم درآمد. هنر ، خدمات پزشکی و غیره (1206 مورد) “107.8 میلیارد وون سازماندهی شد.

علاوه بر این ، 17 میلیارد KRW برای “گسترش شبکه های ایمنی (184 مورد)” برای محافظت از جان و مال غیرنظامیان هزینه شد و 20.7 میلیارد KRW برای “گسترش SOC” برای بهبود راحتی زندگی نظامی ، مانند گسترش شبکه راه و امکانات آب و بهداشت قصد معرفی دارم.

علاوه بر این ، ارتش بودجه دولت را تشویق کرد تا فعالیت های خود را دو ماه زودتر امسال (مارس تا ژانویه) فراهم کند ، تلاش فعال برای تأمین منابع خارجی و ایجاد و مدیریت “تیم اجرای سریع” به ریاست معاون شهرستان به طوری که حداکثر مقدار بودجه امکان پذیر بود این سیاست باید زودتر اجرا شود و برای اقتصاد محلی مورد استقبال قرار گیرد.

فرماندار Taen Gassero گفت: “نقش مالیه عمومی برای الهام بخشیدن به اقتصاد محلی بسیار مهم است.” “با سرمایه گذاری پیشگیرانه در امور مالی عمومی مربوط به احیای مجدد اقتصاد محلی ، ما اقتصاد محلی را نجات داده و کیفیت زندگی غیرنظامیان را ارتقا خواهیم داد.” من تمام تلاش خود را می کنم تا یک گام دیگر آن را بهبود بخشم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *